Avis d'attribution de marché – secteurs spéciaux
Résultats de la procédure de marché
Base juridique:
Directive 2014/25/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Lucrari de umplutura si refacere a tramei stradale in urma interventiilor RAJA SA la conductele de apa si canalizare in judetul Constanta, judetul Ialomita, judetul Ilfov si judetul Dambovita
Numéro de référence: RO1890420/2021/SAP1/L1
II.1.2)Code CPV principal45233142 Travaux de réparation de routes
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: oui
II.2)Description
II.2.1)Intitulé:
Lucrari de umplutura si refacere a tramei stradale in urma interventiilor RAJA SA la conductele de apa si canalizare in localitatile: Buftea, Corbeanca, Crevedia, judetul Ilfov si Cornesti , judetul Dambovita
Lot nº: 3
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)45233142 Travaux de réparation de routes
Lucrari de umplutura si refacere a tramei stradale in urma interventiilor RAJA SA la conductele de apa si canalizare in Sud-Estul judetului Constanta, in localitatile: Cumpana, Lazu, Agigea, Eforie, Tuzla, Costinesti, Mangalia ( inclusiv statiuni), Techirghiol, Baneasa, Ostrov, Negru-Voda
Lot nº: 2
Lucrari de umplutura si refacere a tramei stradale in urma interventiilor RAJA SA la conductele de apa si canalizare in zona de Nord- Vest a judetului Constanta, in localitatile Medgidia, Harsova, M Kogalniceanu, Harsova si in judetul Ialomita, in localitatile Fetesti si Tandarei
Lot nº: 1