II dalis: Objektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Geležinkelio stočių centralizuotų bei rankinių iešmų valymo nuo sniego ir ledo paslaugų pirkimas (19700)
Nuorodos numeris: 568037
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas90620000 Sniego valymo paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Geležinkelio stočių centralizuotų bei rankinių iešmų valymo nuo sniego ir ledo paslaugų pirkimas (19700) dėl 10 p.o.d. Vykdomas Konkretus DPS2 pirkimas.
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
1 p.o.d. - Geležinkelio stočių centralizuotų bei rankinių iešmų valymo nuo sniego ir ledo paslaugų pirkimas (Vilnius, Paneriai, Kirtimai, Valčiūnai, Jašiūnai, Stasylos, Vaidotai)
Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)90620000 Sniego valymo paslaugos
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Geležinkelio stočių centralizuotų bei rankinių iešmų valymo nuo sniego ir ledo paslaugų pirkimas (Vilnius, Paneriai, Kirtimai, Valčiūnai, Jašiūnai, Stasylos, Vaidotai).
2 p.o.d. - Geležinkelio stočių centralizuotų bei rankinių iešmų valymo nuo sniego ir ledo paslaugų pirkimas (Lentvaris, Senieji Trakai, Rūdiškės, Valkininkai, Matuizos, Varėna ir kt.)
Pirkimo dalies Nr.: 2
Geležinkelio stočių centralizuotų bei rankinių iešmų valymo nuo sniego ir ledo paslaugų pirkimas (Lentvaris, Senieji Trakai, Rūdiškės, Valkininkai, Matuizos, Varėna, Marcinkonys, Vievis).
3 p.o.d. - Geležinkelio stočių centralizuotų bei rankinių iešmų valymo nuo sniego ir ledo paslaugų pirkimas (Kena, Kyviškės, Naujoji Vilnia, Bezdonys, Pabradė, Švenčionėliai, Ignalina ir kt.)
Pirkimo dalies Nr.: 3
Geležinkelio stočių centralizuotų bei rankinių iešmų valymo nuo sniego ir ledo paslaugų pirkimas (Kena, Kyviškės, Naujoji Vilnia, Bezdonys, Pabradė, Švenčionėliai, Ignalina, Turmantas, Utena).
4 p.o.d. - Geležinkelio stočių centralizuotų bei rankinių iešmų valymo nuo sniego ir ledo paslaugų pirkimas (Jiesia, Mauručiai, Kazlų Rūda, Pilviškiai, Vilkaviškis, Kybartai, Vinčai ir kt.)
Pirkimo dalies Nr.: 4
Geležinkelio stočių centralizuotų bei rankinių iešmų valymo nuo sniego ir ledo paslaugų pirkimas (Jiesia, Mauručiai, Kazlų Rūda, Pilviškiai, Vilkaviškis, Kybartai, Vinčai, Marijampolė, Kalvarija).
5 p.o.d. - Geležinkelio stočių centralizuotų bei rankinių iešmų valymo nuo sniego ir ledo paslaugų pirkimas (Livintai, Gaižiūnai, Jonava, Žeimiai, Lukšiai, Kėdainiai, Šilainiai, Dotnuva ir kt.)
Pirkimo dalies Nr.: 5
Geležinkelio stočių centralizuotų bei rankinių iešmų valymo nuo sniego ir ledo paslaugų pirkimas (Livintai, Gaižiūnai, Jonava, Žeimiai, Lukšiai, Kėdainiai, Šilainiai, Dotnuva, Baisogala, Gimbogala, Kalnėnai).
6 p.o.d. - Geležinkelio stočių centralizuotų bei rankinių iešmų valymo nuo sniego ir ledo paslaugų pirkimas (Šeduva, Radviliškis, Pakruojis, Petrašiūnai)
Pirkimo dalies Nr.: 6
Geležinkelio stočių centralizuotų bei rankinių iešmų valymo nuo sniego ir ledo paslaugų pirkimas (Šeduva, Radviliškis, Pakruojis, Petrašiūnai).
7 p.o.d. - Geležinkelio stočių centralizuotų bei rankinių iešmų valymo nuo sniego ir ledo paslaugų pirkimas (Papilė, Akmenė, Viekšniai, Mažeikiai, Venta, Bugeniai)
Pirkimo dalies Nr.: 7
Geležinkelio stočių centralizuotų bei rankinių iešmų valymo nuo sniego ir ledo paslaugų pirkimas (Papilė, Akmenė, Viekšniai, Mažeikiai, Venta, Bugeniai).
8 p.o.d. - Geležinkelio stočių centralizuotų bei rankinių iešmų valymo nuo sniego ir ledo paslaugų pirkimas (Šilutė, Pagėgiai, Tauragė, Viduklė, Stoniškiai, Vilkyčiai)
Pirkimo dalies Nr.: 8
Geležinkelio stočių centralizuotų bei rankinių iešmų valymo nuo sniego ir ledo paslaugų pirkimas (Šilutė, Pagėgiai, Tauragė, Viduklė, Stoniškiai, Vilkyčiai).
9 p.o.d. - Privažiuojamųjų kelių, rankinių iešmų, pervažų valymas nuo sniego ir ledo paslaugų pirkimas (Vilniaus intermodalinis terminalas)
Pirkimo dalies Nr.: 9
Privažiuojamųjų kelių, rankinių iešmų, pervažų valymas nuo sniego ir ledo paslaugų pirkimas (Vilniaus intermodalinis terminalas).
10 p.o.d. - Privažiuojamųjų kelių, rankinių iešmų, pervažų valymas nuo sniego ir ledo paslaugų pirkimas (Kauno intermodalinis terminalas)
Pirkimo dalies Nr.: 10
Privažiuojamųjų kelių, rankinių iešmų, pervažų valymas nuo sniego ir ledo paslaugų pirkimas (Kauno intermodalinis terminalas).