Avis d’attribution de marché
Résultats de la procédure de marché
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Mekaniska Underhållstjänster
Numéro de référence: 11890
II.1.2)Code CPV principal45259000 Réparation et entretien d'équipements
II.1.4)Description succincte:
Upphandlingen omfattar mekaniska underhållstjänster innefattande reparationsarbeten och underhåll främst inom områdena VA-anläggningar och Värmeverk.
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: oui
II.2)Description
II.2.1)Intitulé:
Lot nº: 1
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)45259000 Réparation et entretien d'équipements
45259100 Réparation et entretien de station d'épuration
45259200 Réparation et entretien de station de purification
45259300 Réparation et entretien de centrales thermiques
II.2.4)Description des prestations:
Lot nº: 2
Typ av upphandlande myndighet Regionalt eller lokalt organ
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Referensnummer: 11890
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 45259000 Reparation och underhåll av anläggningar
II.1.4.
Kort beskrivning
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 45259000 Reparation och underhåll av anläggningar, 45259100 Reparation och underhåll av anläggning för avloppsvatten, 45259200 Reparation och underhåll av reningsverk, 45259300 Reparation och underhåll av värmeverk
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Del nr: 2