2. Točka 1 Navodil za pripravo ponudbe se v delu »Rok za izvedbo naročila« dopolni tako, da se na koncu prvega odstavka doda besedilo, ki se glasi:
»Nadgradnja kretnic na B strani ŽP Borovnica se mora izvesti pred začetkom nadgradnje odseka Preserje - Borovnica oz. Brezovica - Preserje.«
5. V vzorcu pogodbe se v 5. členu za prvim odstavkom doda drugi odstavek, ki glasi: