Ofertę stanowią:
2. Formularz asortymentowo cenowy sporządzony na podstawie załącznika nr 2 do SWZ
Szczegółowy wykaz dokumentów i oświadczeń składanych wraz z ofertą /szczegółowy opis zawiera Rozdział XXIII SWZ/:
2. Oświadczenie o wyrobach medycznych (wg zał. nr 6 do SWZ)
5. Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby – jeśli dotyczy
Zamawiający przed wyborem najkorzystniejszej oferty wezwie Wykonawcę, którego oferta zostanie najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 10 dni, aktualnych na dzień złożenia podmiotowych środków dowodowych /szczegółowy opis zawiera Rozdział XIV SWZ/:
W celu potwierdzenia braku podstaw wykluczenia Wykonawcy z udziału w postępowaniu:
2. Oświadczenie Wykonawcy (wg zał. nr 5 do SWZ), w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp,