Avis d’attribution de marché
Résultats de la procédure de marché
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:Numéro de référence: 11650/2020-023
II.1.2)Code CPV principal39100000 Mobilier
II.1.4)Description succincte:
Predmetom zákazky je dodanie interiérového vybavenia - kancelárskeho nábytku a kancelárskych stoličiek pre Banskobystrický samosprávny kraj, Námestie SNP 23, Banská Bystrica, vrátanie súvisiacich služieb, ktorými sa rozumejú doprava, sťahovanie, inštalácia/montáž na mieste určenia, zneškodnenie a vývoz vzniknutého odpadu. Všetky náklady na dopravu, inštaláciu a ostatné práce priamo aj nepriamo súvisiace s dodaním tovaru musia byť súčasťou kúpnej ceny.
Verejný obstarávateľ požaduje dodanie nových, nepoužívaných, nerozbalených tovarov.
Podrobná špecifikácia predmetu zákazky ako aj množstvá sú uvedené v prílohe č. 3 - Technická špecifikácia ponúkaného tovaru, týchto súťažných podkladov.
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)39130000 Mobilier de bureau
39110000 Sièges, chaises et articles assimilés, et pièces connexes
39120000 Tables, armoires, bureaux et bibliothèques
II.2.4)Description des prestations: