Retsgrundlag:
Direktiv 2014/24/EU
II.1)Udbuddets omfang
II.1.1)Betegnelse:
Undersøgelse om muligheder på grundlag af inddragelse af brintenergiteknologier i de nationale energi- og klimaplaner
Sagsnr.: FCH / OP/ Contract 234
II.1.2)Hoved-CPV-kode73200000 Konsulentvirksomhed inden for forskning og udvikling
II.1.4)Kort beskrivelse:
Formålet med den pågældende undersøgelse er identificering af muligheder, hvad angår job, vækst, miljømæssig bæredygtighed og energisikkerhed via inddragelse af brintenergiteknologier i nationale energi- og klimaplaner, samtidig med en vurdering af de finansielle konsekvenser. Brint tilbyder både en mekanisme for sektorintegration og sektorkobling samt muligheden for at opmagasinere energi i stor skala over lange tidsperioder og dennes transport fra forsyningsregioner til efterspørgselscentre. Derfor er brint systemrelateret og skal nødvendigvis sikre energisystemsovergangen.
II.1.5)Anslået samlet værdiVærdi eksklusive moms: 300 000.00 EUR
II.1.6)Oplysninger om delkontrakterKontrakten er opdelt i delkontrakter: nej
II.2)Beskrivelse
II.2.4)Beskrivelse af udbuddet:
Nærværende udbud iværksættes med henblik på anskaffelse af tjenester fra en eller flere kontrahenter, der samarbejder om levering af en undersøgelse, der skal identificere mulighederne, hvad angår job, vækst, miljømæssig bæredygtighed og energisikkerhed via inddragelsen af brintenergiteknologier i nationale energi- og klimaplaner, samtidig med en vurdering af de finansielle konsekvenser. Brint tilbyder både en mekanisme for sektorintegration og sektorkobling samt muligheden for at opmagasinere energi i stor skala over lange tidsperioder og dennes transport fra forsyningsregioner til efterspørgselscentre. Derfor er brint systemrelateret og skal nødvendigvis sikre energisystemsovergangen.
Base giuridica:
Direttiva 2014/24/UE
II.1)Entità dell'appalto
II.1.1)Denominazione:
Studio sulle opportunità derivanti dall'inclusione delle tecnologie energetiche dell'idrogeno nei piani nazionali per l'energia e il clima
Numero di riferimento: FCH / OP/ Contract 234
II.1.2)Codice CPV principale73200000 Consulenza nel campo della ricerca e dello sviluppo
II.1.4)Breve descrizione:
Il presente studio mira a identificare le opportunità in termini di occupazione, crescita, sostenibilità ambientale e sicurezza energetica attraverso l'inclusione delle tecnologie energetiche dell'idrogeno nei piani nazionali per l'energia e il clima, stimando allo stesso tempo l'impatto finanziario. L'idrogeno fornisce sia un meccanismo per l'integrazione settoriale e per l'accoppiamento di settori, sia l'opzione per immagazzinare l’energia su larga scala per lunghi periodi di tempo o per trasportarla dalle regioni di approvvigionamento ai centri di domanda. L'idrogeno, pertanto, è sistemico ed un elemento imprescindibile per garantire la transizione del sistema energetico.
II.1.5)Valore totale stimatoValore, IVA esclusa: 300 000.00 EUR
II.1.6)Informazioni relative ai lottiQuesto appalto è suddiviso in lotti: no
II.2)Descrizione
II.2.4)Descrizione dell'appalto:
La presente gara d'appalto è indetta ai fini di acquisire i servizi di un contraente o di diversi contraenti che lavorano insieme per consegnare uno studio volto a identificare opportunità in termini di occupazione, crescita, sostenibilità ambientale e sicurezza energetica attraverso l'inclusione di tecnologie energetiche dell’idrogeno nei piani nazionali per l'energia e il clima, stimando allo stesso tempo l'impatto finanziario. L'idrogeno fornisce sia un meccanismo per l'integrazione settoriale e per l'accoppiamento di settori, sia l'opzione per immagazzinare l’energia su larga scala per lunghi periodi di tempo o per trasportarla dalle regioni di approvvigionamento ai centri di domanda. L'idrogeno, pertanto, è sistemico ed un elemento imprescindibile per garantire la transizione del sistema energetico.
Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Onderzoek naar de mogelijkheden die ontstaan naar aanleiding van de integratie van waterstofenergietechnologieën in de nationale energie- en klimaatplannen
Referentienummer: FCH / OP/ Contract 234
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie73200000 Advies inzake onderzoek en ontwikkeling
II.1.4)Korte beschrijving:
Het huidige onderzoek is gericht op het identificeren van mogelijkheden op het gebied van banen, groei, ecologische duurzaamheid en energiezekerheid door de integratie van waterstofenergietechnologieën in de nationale energie- en klimaatplannen, waarbij tegelijkertijd een raming wordt gemaakt van de financiële impact. Waterstof kan worden ingezet als een mechanisme voor sectorintegratie en sectorkoppeling en levert daarbij energie op grote schaal die gedurende een lange periode kan worden opgeslagen. Tevens kan deze energie vanuit het leveringsgebied naar andere gebieden worden vervoerd waar deze energie nodig is. Vandaar dat waterstof systemisch is en onmisbaar voor de overgang van het energiesysteem.
II.1.5)Geraamde totale waardeWaarde zonder btw: 300 000.00 EUR
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
De huidige aanbesteding wordt gelanceerd voor het verwerven van de diensten van 1 of meerdere contractanten die in samenwerking een onderzoek uitvoeren met als doel het identificeren van mogelijkheden op het gebied van banen, groei, ecologische duurzaamheid en energiezekerheid door de integratie van waterstofenergietechnologieën in de nationale energie- en klimaatplannen, waarbij tegelijkertijd een raming wordt gemaakt van de financiële impact. Waterstof kan worden ingezet als een mechanisme voor sectorintegratie en sectorkoppeling en levert daarbij energie op grote schaal die gedurende een lange periode kan worden opgeslagen. Tevens kan deze energie vanuit het leveringsgebied naar andere gebieden worden vervoerd waar deze energie nodig is. Vandaar dat waterstof systemisch is en onmisbaar voor de overgang van het energiesysteem.