Usługi - 138364-2021
Polska-Rzeszów: Usługi bazy danych
2021/S 055-138364
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia
Wyniki postępowania
Usługi
Podstawa prawna:
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Opracowanie wybranych map i baz danych tematycznych dla województwa podkarpackiego cz. II
Numer referencyjny: DZ.261.02.02.2020
II.1.2)Główny kod CPV
72320000 Usługi bazy danych
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiot zamówienia obejmuje przetworzenie wybranych danych przestrzennych pochodzących z Departamentu Rolnictwa, Geodezji i Gospodarki Mieniem Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego (DRGiGM) do struktury bazy danych, stworzenie aplikacji do prowadzenia tych baz oraz opracowanie map tematycznych dla obszaru województwa podkarpackiego.
Zakres tematyczny:
a) mapa produktów tradycyjnych wpisanych na listę produktów tradycyjnych Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi – zamówienie podstawowe;
b) mapa obwodów łowieckich wraz z obszarami wyłączonymi z obwodów łowieckich – zamówienie podstawowe;
c) mapa obrębów ochronnych wód – zamówienie podstawowe;
d) mapy szkód łowieckich (przedstawiające informacje o miejscu i obszarze szkody łowieckiej, gatunku zwierzyny, która wyrządziła szkodę, rodzaju zniszczonej uprawy) – opcja;
e) mapa dróg rolniczych (przedstawiającą wybudowane lub zmodernizowane drogi rolnicze z udziałem środków województwa) – opcja.
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV
72310000 Usługi przetwarzania danych
72314000 Usługi gromadzenia oraz scalania danych
71354000 Usługi sporządzania map
II.2.4)Opis zamówienia:
W ramach przedmiotu zamówienia należy wykonać następujące prace:
1. mapa produktów tradycyjnych (zamówienie podstawowe):
a) zgromadzenie i dokonanie analizy ilościowo-jakościowej danych otrzymanych z DRGiGM;
b) opracowanie struktury bazy danych produktów tradycyjnych (bdpt);
c) przygotowanie dedykowanej aplikacji do prowadzenia bazy danych produktów tradycyjnych (BDPT);
d) przeniesienie do nowo opracowanej struktury bazy, danych opisowych otrzymanych z DRGiGM, weryfikacja danych, uzupełnienie i zmodyfikowanie;
e) przygotowanie wizualizacji kartograficznej w różnych skalach wraz z biblioteką symboli dla potrzeb publikacji zbioru danych w PSIP (podkarpacki system informacji przestrzennej);
f) opracowanie mapy produktów tradycyjnych oraz:
— zapisanie mapy cyfrowo,
— wykonanie 20 wydruków ploterowych mapy, zafoliowanie i oprawienie;
2. mapa obwodów łowieckich (zamówienie podstawowe):
b) opracowanie struktury bazy danych obwodów łowieckich i wyłaczeń (BDOL);
c) przygotowanie dedykowanej aplikacji do prowadzenia bazy danych obwodów łowieckich i wyłączeń (BDOL);
d) przeniesienie do nowo opracowanej struktury bazy, danych geometrycznych i opisowych otrzymanych z DRGiGM, weryfikacja danych uzupełnienie i zmodyfikowanie;
e) przygotowanie wizualizacji kartograficznej w różnych skalach wraz z biblioteką symboli dla potrzeb publikacji zbioru danych w PSIP;
f) opracowanie Mapy obwodów łowieckich oraz:
— wykonanie 10 wydruków ploterowych mapy, zafoliowanie i oprawienie;
3. mapa obrębów ochronnych wód (zamówienie podstawowe):
b) opracowanie struktury bazy danych obrębów ochronnych (BDOOCH);
c) przygotowanie dedykowanej aplikacji do prowadzenia bazy danych obrębów ochronnych wód (BDOOCH);
f) opracowanie Mapy obrębów ochronnych oraz:
— wykonanie 2 wydruków ploterowych mapy;
4. mapy szkód łowieckich (opcja):
b) opracowanie struktury bazy danych szkód łowieckich (BDSZ);
c) przygotowanie dedykowanej aplikacji do prowadzenia bazy danych szkód łowieckich (BDSZ);
e) przygotowanie wizualizacji kartograficznych w różnych skalach wraz z biblioteką symboli dla potrzeb publikacji zbioru danych w PSIP;
f) opracowanie serii Map szkód łowieckich dotyczących roku 2019, 2020, 2021(część) oraz:
— zapisanie map cyfrowo,
— wykonanie po 2 wydruki ploterowe z każdej przygotowanej mapy obejmującej całe województwo;
5. mapa dróg rolniczych (opcja):
b) opracowanie struktury bazy danych dróg rolniczych (BDDR);
c) przygotowanie dedykowanej aplikacji do prowadzenia bazy danych dróg rolniczych (BDDR);
e) przygotowanie wizualizacji kartograficznej w w różnych skalach wraz z biblioteką symboli dla potrzeb publikacji zbioru danych w PSIP;
f) opracowanie Mapy dróg rolniczych oraz
— wykonanie 2 wydruków ploterowych mapy.
W ramach zamówienia podstawowego należy wykonać prace określone w pkt 1–3, w ramach zamówienia objętego prawem opcji należy wykonać prace określone w pkt 4–5.
Szczegółowy zakres prac opisany jest w tomie III Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia (SIWZ).