Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Errichtung von 2 verglasten Räumen im Untergeschoss des Erasmus- und des Thomas-Morus-Gebäudes.
Referenznummer der Bekanntmachung: COJ-PROC-17/004.
II.1.2)CPV-Code Hauptteil45400000 Baufertigstellung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Errichtung von 2 verglasten Räumen aus Panzerglas für die Parkplätze des Erasmus- und des Thomas-Morus-Gebäudes.
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 450 000.00 EUR
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Oikeusperusta:
Direktiivi 2014/24/EU
I kohta: Hankintaviranomainen
II.1)Hankinnan laajuus
II.1.1)Nimi:
2 lasitetun alueen rakentaminen Erasmus- ja Thomas More -rakennusten kellarikerroksissa
Viitenumero: COJ-PROC-17/004.
II.1.2)Pääasiallinen CPV-koodi45400000 Rakennusten lopputyöt
II.1.4)Lyhyt kuvaus:
Sopimuksen kohteena on 2 lasitetun alueen (suojausluokan BR6 lasi) rakentaminen Erasmus- ja Thomas More -rakennusten pysäköintialueilla.
II.1.5)Arvioitu kokonaisarvoArvo ilman alv:tä: 450 000.00 EUR
II.1.6)Osia koskevat tiedotTämä sopimus on jaettu osiin: ei
II.2)Kuvaus
II.2.4)Kuvaus hankinnasta:
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
2 įstiklintų vietų statyba „Erasmus“ ir „Thomas More“ pastatų rūsiuose.
Nuorodos numeris: COJ-PROC-17/004.
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas45400000 Pastato užbaigimo darbai
II.1.4)Trumpas aprašymas:
2 įstiklintų vietų (BR6 klasės stiklas) statyba „Erasmus“ ir „Thomas More“ automobilių stovėjimo aikštelėms.
II.1.5)Numatoma bendra vertėVertė be PVM: 450 000.00 EUR
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Il-bażi ġuridika:
Direttiva 2014/24/UE
II.1)L-għan tal-ksib
II.1.1)Titlu:
Il-kostruzzjoni ta' 2 żoni miksijin bil-ħġieġ fis-sular ta' taħt l-art tal-binjiet Erasmus u Thomas More.
Numru ta' referenza: COJ-PROC-17/004.
II.1.2)Kodiċi ewlieni CPV45400000 Xogħol tat-tkomplija ta’ bini
II.1.4)Deskrizzjoni qasira:
Il-kostruzzjoni ta' 2 żoni miksijin bil-ħġieġ (ħġieġ ta' grad BR6) għall-parkeġġi ta' Erasmus u Thomas More.
II.1.5)Stima tal-valur totaliValur mingħajr VAT: 450 000.00 EUR
II.1.6)Informazzjoni dwar il-lottijietDan il-kuntratt huwa maqsum f’lottijiet: le
II.2)Deskrizzjoni
II.2.4)Deskrizzjoni tal-akkwist: