Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Storitve - 138918-2022
Submission deadline has been amended by:  222190-2022
Slovenija-Maribor: Arhitekturne, gradbeniške, inženirske in inšpekcijske storitve
2022/S 053-138918
Obvestilo o natečaju
Pravna podlaga:
II.1)Obseg naročila
II.1.1)Naslov:
Javni natečaj za NOVO BRV ČEZ MARIBORSKI OTOK
Referenčna številka dokumenta: 4102-527/2021
II.1.2)Glavna koda CPV
71000000 Arhitekturne, gradbeniške, inženirske in inšpekcijske storitve
II.2)Opis
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV
71200000 Arhitekturne storitve in z njimi povezane storitve
II.2.4)Opis javnega naročila:
JAVNI, PROJEKTNI, ENOSTOPENJSKI NATEČAJ ZA IZBIRO STROKOVNO NAJPRIMERNEJŠE REŠITVE ZA PROJEKT:
NOVA BRV ČEZ MARIBORSKI OTOK