Notice for changes or additional information
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
2021/HFB/MPMO/80065 — studieopdracht voor de renovatie van de wandelgangen, de Rode en Blauwe foyer, het Artiestenfoyer en blok C van de Singel
Reference number: HFB-2021/HFB/MPMO/80065-F02_0
II.1.2)Main CPV code71200000 Architectural and related services
II.1.4)Short description:
Studieopdracht voor de renovatie van de wandelgangen, de Rode en Blauwe foyer, het Artiestenfoyer en blok C van de Singel.