Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
16.CSD.OP.087 — Mobile communication services.
Reference number: 16.CSD.OP.087.
II.1.2)Main CPV code64212000 Mobile-telephone services
II.1.4)Short description:
Provision of mobile communication services.
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 250 000.00 EUR
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.4)Description of the procurement:
See Internet address provided in Section I.3.
Il-bażi ġuridika:
Direttiva 2014/24/UE
II.1)L-għan tal-ksib
II.1.1)Titlu:
16.CSD.OP.087 — Servizzi ta' komunikazzjoni bil-mobajl.
Numru ta' referenza: 16.CSD.OP.087.
II.1.2)Kodiċi ewlieni CPV64212000 Servizzi tal-telefoni ċellulari
II.1.4)Deskrizzjoni qasira:
Provvista ta' servizzi ta' komunikazzjoni mobbli.
II.1.5)Stima tal-valur totaliValur mingħajr VAT: 250 000.00 EUR
II.1.6)Informazzjoni dwar il-lottijietDan il-kuntratt huwa maqsum f’lottijiet: le
II.2)Deskrizzjoni
II.2.4)Deskrizzjoni tal-akkwist:
Ara l-indirizz tal-Internet ipprovdut fit-Taqsima I.3.