Раздел ІІ: Предмет
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Многостранен смесен рамков договор за осъществяване на подкрепа на екологосъобразни консултантски услуги за устойчиви инвестиции (Green Assist)
Референтен номер: CINEA/2021/OP/0010
II.1.2)Основен CPV код71356200 Услуги по оказване на техническа помощ
II.1.4)Кратко описание:
Green Assist е създаден да помогне за екологизиране на традиционните инвестиции и за развитие на задълбочени зелени инвестиции. Целта е да се повери управлението на екип от експерти и искане за консултантска подкрепа.
II.1.5)Прогнозна обща стойностСтойност, без да се включва ДДС: 30 000 000.00 EUR
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: да
Оферти могат да бъдат подавани за всички обособени позиции
Максимален брой обособени позиции, които могат да бъдат възложени на един оферент: 2
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:
Консултантска подкрепа за устойчиви инвестиции
Обособена позиция №: 1
II.2.2)Допълнителни CPV кодове71356200 Услуги по оказване на техническа помощ
79994000 Услуги по предоставяне на договори (архитектурни, инженерни, строителни)
79411100 Консултантски услуги по развитие на стопанската дейност
90713000 Консултантски услуги по проблемите на околната среда
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Единичен рамков договор за проектиране, разработване и прилагане на инструменти, процедури и процеси за управление на група от експерти по Green Assist.
Изграждане на капацитет и развитие на пазара
Обособена позиция №: 2
Многостранен рамков договор с повторно стартиране на конкурс за предоставяне на консултантски услуги, свързани с изграждането на капацитет, развитие на пазара, консултантска подкрепа за инвестициите.