Tájékoztató a szerződés módosításáról
Szerződés/koncesszió módosítása az érvényességi ideje alatt
Jogalap:
2014/24/EU irányelv
I. szakasz: Ajánlatkérő
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Az '56-os emlékévhez kapcsolódó média és kommunikációs szolgáltatások beszerzése.
II.1.2)Fő CPV-kód79416000 Public relations szolgáltatások
II.2)Meghatározás
II.2.1)Elnevezés:
Megyei-, országos napilapok, heti, kétheti és havi lapok, közterületi hirdetési felületek és online hirdetési felületeken való megjelenések és kapcsolódó szolgáltatások
Rész száma: 2
II.2.2)További CPV-kód(ok)79416000 Public relations szolgáltatások
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése a szerződéskötés időpontjában:
: Vállalkozási keretszerződés az 1956-os emlékév tevékenységéhez kapcsolódó megyei-, országos napilapok, heti, kétheti és havi lapok, közterületi hirdetési felületek és online hirdetési felületeken való megjelenésekre és kapcsolódó szolgáltatásokra nettó 400 000 000 HUF keretösszegig.