Sprememba javnega naročila/koncesije v njegovem/njenem obdobju
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1)Obseg naročila
II.1.1)Naslov:
Izvedba vzdrževalnih in sanacijskih del v najemnih stanovanjih po posameznih regijah
Referenčna številka dokumenta: JN 13/2022
II.1.2)Glavna koda CPV45211000 Gradbena dela na večstanovanjskih stavbah in enodružinskih stavbah
II.2)Opis
II.2.1)Naslov:
Vzdrževanje najemnih stanovanj - Goriška in Gorenjska regija
Št. sklopa: 2
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV45211000 Gradbena dela na večstanovanjskih stavbah in enodružinskih stavbah
II.2.4)Opis javnega naročila v času sklenitve pogodbe: