Fournitures - 140742-2023
Submission deadline has been amended by:  173274-2023
Tchéquie-Prague: Équipements de laboratoire, d'optique et de précision (excepté les lunettes)
2023/S 048-140742
Avis de marché
Fournitures
Base juridique:
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Přístrojové vybavení pro VVetÚ
II.1.2)Code CPV principal
38000000 Équipements de laboratoire, d'optique et de précision (excepté les lunettes)
II.1.4)Description succincte:
Předmětem veřejné zakázky je zabezpečení schopností zdravotnických-veterinárních jednotek Agentury vojenského zdravotnictví pro provádění státního veterinárního dozoru u resortu Ministerstva obrany, provádět diagnostickou a léčebnou péči u zvířat vojenské správy, provádět laboratorní diagnostiku zoonóz, rozbory potravin, krmiv, pitné vody a ostatního biologického materiálu.
II.1.5)Valeur totale estimée
II.1.6)Information sur les lots
Ce marché est divisé en lots: oui
Il est possible de soumettre des offres pour tous les lots
II.2)Description
II.2.1)Intitulé:
Mechanická třepačka na homogenizaci tkání
Lot nº: 1
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)
38436100 Agitateurs mécaniques
II.2.4)Description des prestations:
Předmětem části č. 1 VZ s názvem "Mechanická třepačka na homogenizaci tkání" je dodávka - nákup 1 ks mechanické třepačky na homogenizaci tkání.
Autokláv horizontální s chlazením
Lot nº: 2
33191110 Autoclaves
Předmětem části č. 2 VZ s názvem "Autokláv horizontální s chlazením" je dodávka - nákup 2 ks autoklávů horizontálních s chlazením.
Mikroobjemový UV-Vis Spektrofotometr
Lot nº: 3
38433000 Spectromètres
Předmětem části č. 3 VZ s názvem "Mikroobjemový UV-Vis Spektrofotometr" je dodávka - nákup 1 ks mikroobjemového UV-Vis spektrofotometru.
Kamerový systém pro odečet inhibičních zón
Lot nº: 4
Předmětem části č. 4 VZ s názvem "Kamerový systém pro odečet inhibičních zón" je dodávka - nákup 1 ks kamerového systému pro odečet inhibičních zón.
Digestoř laboratorní kyselinovzdorná
Lot nº: 5
39180000 Mobilier de laboratoire
Předmětem části č. 5 VZ s názvem "Digestoř laboratorní kyselinovzdorná" je dodávka - nákup 1 ks digestoře laboratorní kyselinovzdorné s 3fázovým připojením, 1 ks velké digestoře laboratorní kyselinovzdorné a 1 ks malé digestoře laboratorní kyselinovzdorné.
Skříňový exsikátor
Lot nº: 6
Předmětem části č. 6 VZ s názvem "Skříňový exsikátor" je dodávka - nákup 1 ks skříňového exsikátoru.
Spektrofotometr UV/VIS
Lot nº: 7
Předmětem části č. 7 VZ s názvem "Spektrofotometr UV/VIS" je dodávka - nákup 1 ks spektrofotometru UV/VIS.
Mineralizační blok podle Kjeldahla
Lot nº: 8
Předmětem části č. 8 VZ s názvem "Mineralizační blok podle Kjeldahla" je dodávka - nákup 1 ks mineralizačního bloku podle Kjeldahla.
Muflová pec 15 l
Lot nº: 9
Předmětem části č. 9 VZ s názvem "Muflová pec 15 l" je dodávka - nákup 1 ks muflové pece 15 l.
Přístroj pro měření vodní aktivity aw
Lot nº: 10
Předmětem části č. 10 VZ s názvem "Přístroj pro měření vodní aktivity aw" je dodávka - nákup 1 ks přístroje pro měření vodní aktivity aw.
Insuflátor a multioborová pumpa pro laparoskopii s příslušenstvím a laparoskopickým instrumentariem
Lot nº: 11
33160000 Techniques opératoires
Předmětem části č. 11 VZ s názvem "Insuflátor a multioborová pumpa pro laparoskopii s příslušenstvím a laparoskopickým instrumentariem" je dodávka - nákup 1 ks insuflátoru a multioborové pumpy pro laparoskopii s příslušenstvím a laparoskopickým instrumentariem.
Dekontaminační box
Lot nº: 12
33163000 Tente à usage médical
Předmětem části č. 12 VZ s názvem "Dekontaminační box" je dodávka - nákup 2 ks dekontaminačních boxů.
Centrifuga
Lot nº: 13
Předmětem části č. 13 VZ s názvem "Centrifuga" je dodávka - nákup 1 ks centrifugy.
Vývěva pro vyšetření vod s příslušenstvím
Lot nº: 14
Předmětem části č. 14 VZ s názvem "Vývěva pro vyšetření vod s příslušenstvím" je dodávka - nákup 1 ks vývěvy pro vyšetření vod s příslušenstvím.
Přístroj pro výrobu čisté a ultračisté vody
Lot nº: 15
Předmětem části č. 15 VZ s názvem "Přístroj pro výrobu čisté a ultračisté vody" je dodávka - nákup 1 ks přístroje pro výrobu čisté a ultračisté vody.
Horkovzdušný sterilizátor
Lot nº: 16
33191100 Stérilisateur
Předmětem části č. 16 VZ s názvem "Horkovzdušný sterilizátor" je dodávka - nákup 2 ks horkovzdušných sterilizátorů.
Vozík laparoskopický s monitorem
Lot nº: 17
Předmětem části č. 17 VZ s názvem "Vozík laparoskopický s monitorem" je dodávka - nákup 1 ks vozíku laparoskopického s monitorem.