Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
„Доставка на ел. енергия по свободно договор. цени за нуждите на ХТМУ и мониторинг на обектите на Възложителя от търговец на ел. енергия и координатор на станд. балансир. група през 2022–2023 г.”
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie09310000 Elektriciteit
II.1.4)Korte beschrijving:
Доставка на електрическа енергия по свободно договорени цени за нуждите на ХТМУ и мониторинг на обектите на Възложителя от търговец на електрическа енергия и координатор на стандартна балансираща група за срок от една година.
II.1.5)Geraamde totale waardeWaarde zonder btw: 850 000.00 BGN
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)09310000 Elektriciteit
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Доставка на средно напрежение за обекти сгради А, Б, В и Г на Химикотехнологичен и металургичен университет – гр. София. Доставката на ниско напрежение за сграда Д на ХТМУ – гр. София, студентски общежития на ХТМУ блокове №№ 20, 37, 42А и 60Б в ж.к. „Студентски град” – гр. София, почивна база гр. Несебър и почивна база с. Рибарица, общ. Тетевен на ХТМУ за срок от една година.