Toto oznámenie poskytuje len predbežné informácie
Právny základ:
Smernica 2014/24/EÚ
II.1)Rozsah obstarávania
II.1.1)Názov:
PTK - Urbanisticko-ekonomicko-dopravná štúdia - Hlavná stanica Bratislava
Referenčné číslo: MAGS OVO 48320/2023
II.1.2)Hlavný kód CPV71241000 Štúdia realizovateľnosti, poradenská služba, analýza
II.1.4)Stručný opis:
Hlavné mesto Slovenskej republiky Bratislava, MIB a Železnice Slovenskej republiky (ďalej ŽSR) spolu s Ministerstvom dopravy Slovenskej republiky (ďalej MDSR) predpokladajú prioritizáciu koľajovej dopravy vzhľadom na politiku EÚ v oblasti udržateľnej mobility a jej výhľadový nárast počtu cestujúcich prechádzajúcich Hlavnou stanicou v Bratislave z približne 70.000 v súčasnosti na približne 160.000 v roku 2040.
Účelom predbežných trhových konzultácií (ďalej len PTK) je informovanie trhu o opise predmetu zákazky a predovšetkým overenie reálnosti, objektívnosti a primeranosti požiadaviek na plnenie predmetu zákazky u relevantných a skúsených hospodárskych subjektov tak, aby následné verejné obstarávanie podporovalo otvorenú hospodársku súťaž. Súčasne má verejný obstarávateľ v úmysle určiť prostredníctvom PTK predpokladanú hodnotu zákazky a dobu potrebnú na realizáciu diela, urbanisticko-ekonomicko-dopravnú štúdiu.
Podrobné informácie sú dostupné na adrese:https://josephine.proebiz.com/sk/tender/38233/summary
II.1.5)Celková odhadovaná hodnota
II.1.6)Informácie o častiachTáto zákazka sa delí na časti: nie
II.2)Opis
II.2.4)Opis obstarávania: