С удоволствие съобщаваме, че новата версия на портала TED ще започне да функционира на 29.01.2024 г. (датата е ориентировъчна - очаква се потвърждение!) Искате ли да научите за новите функции, подобренията и въздействието върху потребителите? Вижте нашата статия и научете повече за основните промени и нови функции.
Има проблеми с показването на обявленията въз основа на електронните формуляри. Работим по тяхното отстраняване. Междувременно, моля, вижте нашата специална страница за повече информация и насоки.
Можете да се регистрирате за нашия 4-и семинар с повторни ползватели на данни от TED, който ще се проведе на 14 декември 2023 г.
Доставки - 141271-2021
България-София: Мебелировка
2021/S 056-141271
Обявление за възложена поръчка
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка и монтаж на мека мебел за нуждите на Агенция за държавна финансова инспекция
II.1.2)Основен CPV код
39100000 Мебелировка
II.1.4)Кратко описание:
Предметът на поръчката е доставка и монтаж на мека мебел за обзавеждане за почивни бази и учебни центрове за нуждите на Агенция за държавна финансова инспекция
II.1.6)Информация относно обособените позиции
Настоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Предметът на поръчката е доставка и монтаж на мека мебел за нуждите на Агенция за държавна финансова инспекция. Проведена е в СЕПОВ по РС № СПОР-9 от 15.03.2018 г.