Tájékoztató az eljárás eredményéről
2004/18/EK irányelv
I. szakasz: Ajánlatkérő
II.1)Meghatározás
II.1.1)A szerződéshez rendelt elnevezés
„Szállítási szerződés keretében 160 db alapfunkciós Változtatható helyű Komplex Közlekedési Ellenőrzési Pont tervezése, gyártása, szállítása, üzembe helyezése, majd további funkciók ellátására való alkalmassá tétele, valamint ezekhez tartozó oktatási tevékenység ellátása. Projekt-azonosító: KÖZOP-1.5.0-09-11-2012-0008 valamint KÖZOP-3.5.0-09-11-2012-0017.”
II.1.2)A szerződés típusa és a teljesítés helyeÁrubeszerzés
Adásvétel
A teljesítés helye: 1. Baranya Megyei Rendőr-főkapitányság; 7622 Pécs, Vargha Damján utca 1.
2. Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság, 6000 Kecskemét, Batthyány utca 14.
3. Békés Megyei Rendőr-főkapitányság, 5600 Békéscsaba, Bartók Béla út 1-3.
4. Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság, 3527 Miskolc, Zsolcai kapu 32.
5. Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság, 6722 Szeged, Kossuth Lajos sugárút 22-24.
6. Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság, 8000 Székesfehérvár, Deák Ferenc u. 2.
7. Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság, 9024 Győr, Szent Imre u. 2-4.
8. Hajdú-Bihar Megyei Rendőr-főkapitányság, 4024 Debrecen, Kossuth u. 20.
9. Heves Megyei Rendőr-főkapitányság, 3300 Eger, Eszterházy tér 2.
10. Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság, 5000 Szolnok, Baross utca 39.
11. Komárom-Esztergom Megyei Rendőr-főkapitányság, 2800 Tatabánya, Komáromi u. 2.
12. Nógrád Megyei Rendőr-főkapitányság, 3100 Salgótarján, Rákóczi út 40.
13. Somogy Megyei Rendőr-főkapitányság, 7400 Kaposvár, Szent Imre u. 14/c.
14. Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Rendőr-főkapitányság, 4400 Nyíregyháza, Bujtos u. 2.
15. Tolna Megyei Rendőr-főkapitányság, 7100 Szekszárd, Mészáros L. utca 19-21.
16. Vas Megyei Rendőr-főkapitányság, 9700 Szombathely, Petőfi Sándor u. 1/c.
17. Veszprém Megyei Rendőr-főkapitányság, 8200 Veszprém, Bajcsy-Zsilinszky Endre u. 2.
18. Zala Megyei Rendőr-főkapitányság, 8900 Zalaegerszeg, Balatoni út 4.
19. Készenléti rendőrség, 1101 Budapest, Kerepesi út 47-49.
20. Budapesti Rendőr-főkapitányság, Pest Megyei Rendőr-főkapitányság, Országos Rendőr-főkapitányság, 1139 Budapest, Teve u. 4-6.
NUTS-kód HU101 Budapest,HU211 Fejér,HU212 Komárom-Esztergom,HU221 Győr-Moson-Sopron,HU222 Vas,HU223 Zala,HU231 Baranya,HU232 Somogy,HU233 Tolna,HU311 Borsod-Abaúj-Zemplén,HU312 Heves,HU313 Nógrád,HU321 Hajdú-Bihar,HU322 Jász-Nagykun-Szolnok,HU323 Szabolcs-Szatmár-Bereg,HU213 Veszprém,HU332 Békés,HU333 Csongrád,HU331 Bács-Kiskun,HU102 Pest
II.1.4)A szerződés vagy a beszerzés(ek) rövid meghatározása
Szállítási szerződés keretében 160 db alapfunkciós Változtatható helyű Komplex Közlekedési Ellenőrzési Pont tervezése, gyártása, szállítása, üzembe helyezése, majd további funkciók ellátására való alkalmassá tétele, valamint ezekhez tartozó oktatási tevékenység ellátása. Projektazonosító: KÖZOP-1.5.0-09-11-2012-0008 valamint KÖZOP-3.5.0-09-11-2012-0017.
II.1.5)Közös közbeszerzési szójegyzék (CPV)34970000 Forgalomfigyelő berendezések, 34971000 Sebességmérő kamerák, 34972000 Forgalomáramlás-mérő rendszerek, 48329000 Képfeldolgozó és archiváló rendszerek, 72212328 Képfeldolgozó szoftverek fejlesztésével kapcsolatos szolgáltatások, 72224100 Rendszermegvalósítás-tervezési szolgáltatások
II.1.6)A közbeszerzési megállapodásra (GPA) vonatkozó információkA szerződés a közbeszerzési megállapodás (GPA) hatálya alá tartozik: igen
II.2)A szerződés(ek) végleges összértéke
II.2.1)A szerződés(ek) végleges összértékeÉrték: 720 000 000 HUF
Áfa nélkül
IV. szakasz: Eljárás