A módosítások jellege és mértéke (a szerződés esetleges korábbi módosításainak feltüntetésével együtt):
Eredeti szerződéses feltétel:
3.3. Vállalkozó tudomásul veszi, hogy az alvállalkozói teljesítés aránya nem haladhatja meg a Kbt. 138. § (1) és (5) bekezdésében meghatározott mértéket, továbbá alvállalkozóit tájékoztatnia kell arról, illetőleg ügyelnie kell arra, hogy a teljesítésben részt vevő alvállalkozó nem vehet igénybe saját teljesítésének 50 %-át meghaladó mértékben további közreműködőt.
4.3. Vállalkozó köteles a tárgyi munkákat elvégezni legkésőbb 31.10.2017. napjáig.
A véghatáridőn belüli teljesítési részhatáridők:
Kőér utca tervezés és kivitelezés: 15.1.2017. Helyreállítási munkák: 31.10.2017.
Váci út – Vízművek telep tervezés és kivitelezés: 15.1.2017. Helyreállítási munkák: 31.10.2017.
Városligeti Szinkronúszás versenyhelyszín tervezés és kivitelezés: 31.5.2017. Helyreállítási munkák: 30.9.2017.