Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania
Právny základ:
Smernica 2014/24/EÚ
II.1)Rozsah obstarávania
II.1.1)Názov:
Bezpečnostné služby pre Delegáciu Európskej únie v Azerbajdžane
Referenčné číslo: EEAS-613-DELAZEB-SER-FWC
II.1.2)Hlavný kód CPV79710000 Bezpečnostné služby
II.1.4)Stručný opis:
Delegácia Európskej únie v Azerbajdžane plánuje uzatvoriť rámcovú zmluvu o obstarávaní služieb s jediným dodávateľom, ktorý sa špecializuje na bezpečnosť osôb a majetku (kancelárie, sídlo a byty delegácie). Medzi hlavné služby, ktoré sa majú poskytnúť, môže patriť, okrem iného, poskytovanie bezpečnostných strážcov, „aktívnych“ sledovacích systémov GPS/GPRS, poplašných systémov a kamerových systémov s uzavretým televíznym okruhom (CCTV).
II.1.5)Celková odhadovaná hodnotaHodnota bez DPH: 2 750 000.00 EUR
II.1.6)Informácie o častiachTáto zákazka sa delí na časti: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatočné kódy CPV79713000 Strážne služby
79715000 Hliadkové služby
II.2.4)Opis obstarávania:
Pozri v súťažných podkladoch dostupných na adrese uvedenej v oddiele I.3.