Results of the procurement procedure
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Sukcesywne dostawy środków czystości oraz środków do dezynfekcji rąk i powierzchni na potrzeby wydziałów, jednostek policji woj. zach. oraz BSWP Wydział w Szczeciniw i Zarząd w Szczecinie CBŚP
Reference number: ZZ-2380-1/22
II.1.2)Main CPV code39800000 Cleaning and polishing products
II.1.4)Short description:
1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy środków czystości oraz środków do dezynfekcji rąk i
powierzchni do magazynu KWP w Szczecinie, przy ul. Wernyhory 5, oraz przy ul. Santockiej 36 na potrzeby
wydziałów, jednostek Policji województwa zachodniopomorskiego, oraz BSWP Wydział w Szczecinie i Zarządu
w Szczecinie CBŚP.
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
II.2)Description
II.2.1)Title:
Sukcesywne dostawy środków czystości
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)33000000 Medical equipments, pharmaceuticals and personal care products
II.2.4)Description of the procurement:
1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy środków czystości do magazynu KWP w Szczecinie,
przy ul. Wernyhory 5, oraz przy ul. Santockiej 36 na potrzeby wydziałów, jednostek Policji województwa
zachodniopomorskiego, oraz BSWP Wydział w Szczecinie i Zarządu w Szczecinie CBŚP. Szczegółowy opis
przedmiotu zamówienia stanowią załączniki nr 2.1 do SWZ. Zakres, wielkość, ilość oraz wymagania dotyczące
zamówienia zostały określone w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 2.1do SWZ
Sukcesywne dostawy środków do dezynfekcji rąk i powierzchni
Lot No: 2
1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy środków do dezynfekcji rąk i powierzchni do magazynu KWP w Szczecinie,
przedmiotu zamówienia stanowią załączniki nr 2.2 do SWZ. Zakres, wielkość, ilość oraz wymagania dotyczące
zamówienia zostały określone w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 2.2 do SWZ