29 stycznia 2024 r. (przybliżony termin – wymaga potwierdzenia) uruchomiona zostanie nowa wersja portalu TED. Już teraz możesz się dowiedzieć, jakie nowe funkcje i usprawnienia w nim wprowadzono. Zachęcamy do lektury artykułu, w którym omówiliśmy najważniejsze zmiany.
You may get an error message when trying to access the notices listed hereafter. If that is the case, please use the alternative links provided below. We are working on solving the problem. We apologize for the inconvenience.
716246-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:716246-2023:PDFS:FI:HTML
719591-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML
724690-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:724690-2023:PDFS:FI:HTML
731050-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:731050-2023:PDFS:FI:HTML
You may also use the following structure to build the URL of the notices concerned:
https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:NNNNNN-2023:PDFS:LL:HTML, (example: https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML), but please bear in mind that only the original language version of the notice is available
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa części zamiennych agregatów i pomp iniekcyjnych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2019 roku, nr grupy 291-19
Numer referencyjny: 701902164
II.1.2)Główny kod CPV
42124000 Części pomp, sprężarek, generatorów mocy lub silników
II.1.4)Krótki opis:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2017 r. poz. 1579 ze zm.), zwanej w treści niniejszej SIWZ ustawą Pzp lub ustawą, oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze.
Zamówienie obejmuje dostawę części zamiennych agregatów i pomp iniekcyjnych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2019 roku, nr grupy 291-19.
W postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między zamawiającym a wykonawcami, w szczególności składanie ofert, JEDZ oraz dokumentów i oświadczeń, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Oferty wraz z załącznikami oraz JEDZ, pod rygorem nieważności, sporządza się w postaci elektronicznej i opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Dostawa części zamiennych agregatów i pomp iniekcyjnych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2019 roku nr grupy 291-19
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV
II.2.4)Opis zamówienia:
Zadanie nr 1 wg. asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ
Część nr: 2
Zadanie nr 2 wg. asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ
Część nr: 3
Zadanie nr 3 wg. asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ
Część nr: 4
Zadanie nr 4 wg. asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ
Część nr: 5
Zadanie nr 5 wg. asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ
Część nr: 6
Zadanie nr 6 wg. asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ
Część nr: 7
Zadanie nr 7 wg. asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ
Część nr: 8
Zadanie nr 8 wg. asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ
Część nr: 9
Zadanie nr 9 wg. asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ
Część nr: 10
Zadanie nr 10 wg. asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ
Część nr: 11
Zadanie nr 11 wg. asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ
Część nr: 12
Zadanie nr 12 wg. asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ
Część nr: 13
Zadanie nr 13 wg. asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ
Część nr: 14
Zadanie nr 14 wg. asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ
Część nr: 15
Zadanie nr 15 wg. asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ
Część nr: 16
Zadanie nr 16 wg. asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ
Część nr: 17
Zadanie nr 17 wg. asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ
Część nr: 18
Zadanie nr 18 wg. asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ
Część nr: 19
Zadanie nr 19 wg. asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ
Część nr: 20
Zadanie nr 20 wg. asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ
Część nr: 21
Zadanie nr 21 wg. asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ
Część nr: 22
Zadanie nr 22 wg. asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ