We are happy to announce that the new version of the TED portal is going live on 29.01.2024 (indicative date - to be confirmed!) Interested in discovering the new functionalities, improvements and impact on the users? We invite you to visit our article and find out more about the main new changes and functionalities.
There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Registration is open for our 4th Workshop with TED reusers, on the 14th of December 2023
Services - 142848-2022
Submission deadline has been amended by:  210488-2022
Poland-Sochaczew: Refuse and waste related services
2022/S 055-142848
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy Gminy Sochaczew a także z PSZOK
Reference number: D.271.3.2022
II.1.2)Main CPV code
90500000 Refuse and waste related services
II.1.4)Short description:
Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie poprzez odzysk lub unieszkodliwienie odpadów komunalnych zmieszanych oraz odpadów segregowanych z nieruchomości położonych na terenie Gminy Sochaczew, na których zamieszkują mieszkańcy, a także z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (zwanym dalej PSZOK), zlokalizowanego w miejscowości Kąty 1A.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)
90513200 Urban solid-refuse disposal services
II.2.4)Description of the procurement:
Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie poprzez odzysk lub unieszkodliwienie odpadów komunalnych zmieszanych oraz odpadów segregowanych z nieruchomości położonych na terenie Gminy Sochaczew, na których zamieszkują mieszkańcy, a także z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (zwanym dalej PSZOK), zlokalizowanego w miejscowości Kąty 1A. Przedmiotem zamówienia jest odbieranie i zagospodarowanie, wskazanych w opisie zamówienia, odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie Gminy Sochaczew, a także z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenie masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania, zgodnie z zapisami:
- ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (tj. Dz. U. z 2021 poz. 888 z późn. zm.)
- ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach ( t. j. Dz. U. z 2021 r. poz. 779 z późn. zm. ),
- rozporządzenia Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 10 maja 2021 w sprawie sposobu selektywnego zbierania wybranych frakcji odpadów ( t. j. Dz. U. z 2021 r. poz. 906),
- rozporządzenia Ministra Środowiska z dnia 15 grudnia 2017 r. w sprawie poziomów ograniczenia składowania masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji ( t. j. Dz. U. z 2017 r. poz. 2412 ).
- ustawa z dnia 17 grudnia 2020 roku o zmianie ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach oraz niektórych innych ustaw (Dz. U. z 2020 r. poz. 2361)
- uchwały Sejmiku Województwa Mazowieckiego nr 3/19 z dnia 22.01.2019 r. w sprawie uchwalenia Planu gospodarki odpadami dla województwa mazowieckiego 2024 wraz z załącznikami,
- obowiązującego w czasie trwania umowy Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Sochaczew.