Oznámení změn nebo dodatečných informací
Právní základ:
Nařízení (EU, Euratom) č. 2018/1046
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Bezpečnostní služby pro Delegaci Evropské unie v Tichomoří
Spisové číslo: EEAS/DELFJIS/2020/CPN/0004
II.1.2)Hlavní kód CPV79713000 Strážní služby
II.1.4)Stručný popis:
Zhotovitel musí zajistit lidské a materiální zdroje nutné k zajištění bezpečnosti osob a majetku, za něž odpovídá veřejný zadavatel. Hlavní služby, které mají být poskytnuty, mohou zahrnovat mimo jiné poskytnutí služeb bezpečnostní ochranky, „aktivní“ GPS/GPRS monitorovací systémy, poplašné systémy a bezpečnostní kamerové systémy.
Teade muudatuste või lisateabe kohta
Õiguslik alus:
Määrus (EL, Euratom) nr 2018/1046
I osa: Hankija/võrgustiku sektori hankija
II osa: Ese
II.1)Hanke kogus või ulatus
II.1.1)Nimetus:
Turvateenused Euroopa Liidu delegatsioonile Vaikse ookeani piirkonnas
Viitenumber: EEAS/DELFJIS/2020/CPN/0004
II.1.2)CPV põhikood79713000 Valveteenused
II.1.4)Lühikirjeldus:
Töövõtja tagab avaliku sektori hankija vastutusalasse kuuluvate isikute ja varade turvalisuse tagamiseks vajalikud töötajad ja materiaalsed ressursid. Peamised teenused, mida tuleb osutada, võivad muu hulgas hõlmata varustamist turvatöötajate, „aktiivsete“ GPS/GPRS-jälgimissüsteemide, häiresüsteemide ja sisetelevisioonisüsteemidega.
VI osa: Lisateave
Anunţ referitor la modificări sau informaţii suplimentare
Temei juridic:
Regulamentul (UE, Euratom) nr. 2018/1046
II.1)Obiectul achiziţiei
II.1.1)Titlu:
Servicii de securitate pentru Delegația Uniunii Europene pentru Pacific
II.1.2)Cod CPV principal79713000 Servicii de pază
II.1.4)Descriere succintă:
Contractantul trebuie să pună la dispoziție resursele umane și materiale necesare pentru a asigura securitatea persoanelor și a bunurilor aflate sub responsabilitatea autorității contractante. Principalele servicii care vor fi furnizate pot include, printre altele, furnizarea de agenți de pază, sisteme de monitorizare „active” GPS/GPRS, sisteme de alarmă și sisteme de supraveghere video (CCTV).
Oznámenie o zmenách alebo dodatočných informáciách
Právny základ:
Nariadenie (EÚ, Euratom) č. 2018/1046
II.1)Rozsah obstarávania
II.1.1)Názov:
Bezpečnostné služby pre delegáciu Európskej únie pre Tichomorie
II.1.2)Hlavný kód CPV79713000 Strážne služby
II.1.4)Stručný opis:
Dodávateľ poskytne potrebné ľudské a materiálne zdroje na zaistenie bezpečnosti osôb a majetku, za ktoré zodpovedá verejný obstarávateľ. Medzi hlavné služby, ktoré sa majú poskytnúť, môže patriť, okrem iného, poskytovanie bezpečnostných strážcov, „aktívnych“ sledovacích systémov GPS/GPRS, poplašných systémov a kamerových systémov s uzavretým televíznym okruhom (CCTV).
Obvestilo o spremembah ali dodatnih informacijah
Pravna podlaga:
Uredba (EU, Euratom) št. 2018/1046
II.1)Obseg naročila
II.1.1)Naslov:
Storitve varovanja za delegacijo Evropske unije za Pacifik
Referenčna številka dokumenta: EEAS/DELFJIS/2020/CPN/0004
II.1.2)Glavna koda CPV79713000 Storitve varovanja z varnostniki
II.1.4)Kratek opis:
Izvajalec mora zagotoviti človeške in materialne vire, potrebne za zagotavljanje varnosti oseb in premoženja, za katere je odgovoren naročnik. Glavne storitve, ki jih bo treba zagotoviti, lahko med drugim vključujejo zagotavljanje varnostnikov, „aktivnih“ sledilnih sistemov GPS/GPRS, alarmnih sistemov in sistemov nadzornih kamer.