Belgien-Brüssel: Beschaffung, Lieferung, Installation und Wartung von Hardware und Software für den Hochleistungsrechner Petascale Supercomputer — FCT, Portugal — CNECT/LUX/2020/OP/0011
2020/S 060-142868
Rechtsgrundlage:
Verordnung (EU, Euratom) Nr. 2018/1046
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Beschaffung, Lieferung, Installation und Wartung von Hardware und Software für den Hochleistungsrechner Petascale Supercomputer — FCT, Portugal — CNECT/LUX/2020/OP/0011
Referenznummer der Bekanntmachung: CNECT/LUX/2020/OP/0011
II.1.2)CPV-Code Hauptteil30211100 Supercomputer
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Das Gemeinsame Unternehmen EuroHPC wird einen Vertrag mit dem ausgewählten Wirtschaftsteilnehmer abschließen, um einen Supercomputer zu bauen, zu liefern, zu installieren und zu warten, der im portugiesischen Minho gehostet wird. Daher sollten die potenziellen Auftragnehmer über nachweisliche Erfahrung mit dem Bau, der Lieferung, Installation und Pflege ähnlicher Umgebungen verfügen.
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 20 150 000.00 EUR
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)30211100 Supercomputer
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Siehe die in Abschnitt I.3) angegebene Internetadresse.
Belgija-Briuselis: Našiosios kompiuterijos petalygmens superkompiuterių įsigijimas, pristatymas, įrengimas ir aparatinės bei programinės įrangos priežiūra — FCT, Portugalija — CNECT/LUX/2020/OP/0011
Teisinis pagrindas:
Reglamentas (ES, Euratomas) Nr. 2018/1046
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Našiosios kompiuterijos petalygmens superkompiuterių įsigijimas, pristatymas, įrengimas ir aparatinės bei programinės įrangos priežiūra — FCT, Portugalija — CNECT/LUX/2020/OP/0011
Nuorodos numeris: CNECT/LUX/2020/OP/0011
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas30211100 Superkompiuteris
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Europos našiosios kompiuterijos bendroji įmonė sudarys sutartį su atrinktu ekonominės veiklos vykdytoju, siekiant sukurti, pristatyti, įdiegti it teikti techninę priežiūrą superkompiuteriui, kuris stovės Minho (Portugalija). Todėl būsimi rangovai turi turėti įrodomos panašios aplinkos kūrimo, pristatymo, diegimo ir techninės priežiūros teikimo patirties.
II.1.5)Numatoma bendra vertėVertė be PVM: 20 150 000.00 EUR
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)30211100 Superkompiuteris
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Žr. interneto adresą, nurodytą I.3) dalyje.