Pravna osnova:
Direktiva 2014/24/EU
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Opskrba električnom energijom za Krapinsko-zagorsku županiju, ustanove i druge pravne osobe kojima je Krapinsko-zagorska županija osnivač
Referentni broj: JN/VV-2/2023
II.1.2)Glavna CPV oznaka09310000 Električna energija
II.1.4)Kratak opis:
Predmet ovog postupka je nabava opskrbe električnom energijom krajnjeg kupca za OMM-ove u kategoriji poduzetništvo, prema uvjetima iz ove Dokumentacije o nabavi te prema reguliranim uvjetima na tržištu električne energije u Republici Hrvatskoj
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednostVrijednost bez PDV-a: 1 306 000.00 EUR
II.1.6)Podaci o grupamaOvaj ugovor podijeljen je na grupe: ne
II.2)Opis
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a09310000 Električna energija
II.2.4)Opis nabave:
Predmet ovog postupka je nabava opskrbe električnom energijom krajnjeg kupca za OMM-ove u kategoriji poduzetništvo, prema uvjetima iz ove Dokumentacije o nabavi te prema reguliranim uvjetima na tržištu električne energije u Republici Hrvatskoj - Zakona o tržištu električne energije (NN 111/2021), Pravilnik o općim uvjetima za korištenje mreže i opskrbu električnom energijom (NN 100/22), Zakona o energiji (120/12, 14/14, 95/15, 102/15, 68/18.), Pravilima organiziranja tržišta električne energije (NN 107/19 i 36/20), te ostalih propisa koji reguliraju tržište električne energije u RH, a u svemu sukladno tehničkim karakteristikama i ostalim traženim uvjetima naznačenima u DoN.