Een bug verstoort de manier waarop URL’s in aankondigingen in de vorm van e formulieren (eForms) worden weergegeven. We proberen het probleem snel op te lossen! Ondertussen raden wij u aan de komma (of enig ander bijzonder teken) aan het einde van de URL te verwijderen. Sorry voor het ongemak.
Werken - 142960-2021
Nederland-Utrecht: Bouwwerkzaamheden
2021/S 057-142960
Aankondiging van een opdracht
Werken
Rechtsgrond:
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
31157396: vervanging en renovatie incl. meerjarig onderhoud Roertunnel en tunnel Swalmen (A73)
Referentienummer: 31157396
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie
45000000 Bouwwerkzaamheden
II.1.4)Korte beschrijving:
Rijkswaterstaat is als beheerder verantwoordelijk voor het dagelijks functioneren en presteren van de Roertunnel en de tunnel Swalmen in de A73. Vanaf 2021 zijn een aantal installaties in de Roertunnel en tunnel Swalmen einde levensduur.
De Roertunnel en tunnel Swalmen maken onderdeel uit van het programma Vervanging en Renovatie (VenR). De VenR opgave is gepland in 2023.
Op hoofdlijnen omvat de opdracht het ontwerpen en vervolgens vervangen en/of renoveren van een aantal tunneltechnische installaties en het realiseren van meerjarig onderhoud voor, gedurende en na de vervanging en renovatie.
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)
48000000 Software en informatiesystemen
45233100 Bouwwerkzaamheden voor hoofdwegen en wegen
77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
71334000 Werktuigbouwkundige en elektrotechnische diensten
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Zie het reeds ingevulde veld m.b.t. de korte omschrijving.