(Supplement to the Official Journal of the European Union, 30.3.2016, 2016/S 062-106284)
European Commission, CSM 1 05/43, 1049 Bruxelles, BELGIUM. Contact: OIB.02 Marchés publics. Tel. +32 22986989. Fax +32 22960570. E-mail: oib-marches-publics@ec.europa.eu
Instead of