(Приложение към Официален вестник на Европейския съюз, 8.3.2016 г., 2016/S 047-077320)
Европейска комисия, Directorate-General for Communication, Representation in Romania, Vasile Lascăr 31, 020492 Bucharest, РУМЪНИЯ. За контакти: Ioana Marchis. Тел. +40 212035400. Електронна поща: comm-rep-buh-tenders-oper@ec.europa.eu
Вместо
(Supplement to the Official Journal of the European Union, 8.3.2016, 2016/S 047-077320)
European Commission, Directorate-General for Communication, Representation in Romania, Vasile Lascăr 31, 020492 Bucharest, ROMANIA. Contact: Ioana Marchis. Tel. +40 212035400. E-mail: comm-rep-buh-tenders-oper@ec.europa.eu
Instead of