in-Netherlands-Petten: Kuntratti ġenerali għall-manutenzjoni, għall-irfinar, u għax-xogħlijiet strutturali fil-binjiet immaniġġjati u/jew użati mill-JRC Petten u madwarhom
2023/S 050-143292
Il-bażi ġuridika:
Regolament (UE, Euratom) Nru 2018/1046
II.1)L-għan tal-ksib
II.1.1)Titlu:
Kuntratti ġenerali għall-manutenzjoni, għall-irfinar, u għax-xogħlijiet strutturali fil-binjiet immaniġġjati u/jew użati mill-JRC Petten u madwarhom
Numru ta' referenza: JRC/PTT/2023/OP/0016
II.1.2)Kodiċi ewlieni CPV50700000 Servizzi ta’ tiswija u manutenzjoni ta’ l-istallazzjonijiet tal-bini
II.1.4)Deskrizzjoni qasira:
Il-JRC Petten għandu l-intenzjoni li jidħol f’qafas ta’ kuntratt ta’ servizzi biex ikopri x-xogħol li ġej: xogħlijiet ta’ manutenzjoni preventiva u restorattiva, kif ukoll xogħlijiet ta’ armar, adattament u tlestija kemm fuq ġewwa kif ukoll fuq barra tal-bini okkupat jew immaniġġjat mill-Kummissjoni Ewropea f’Petten (b’mod partikolari l-ġebel, kull tip ta’ kisi tal-art u tal-ħitan, kull xogħlijiet ta’ żebgħa, kull tip ta’ diviżorji, soqfa sospiżi, artijiet mgħollija, twaqqigħ tal-injam u mastrudaxxa, hardware, kull teknika għall-irfinar, għax-xogħlijiet strutturali, għall-issiġillar, u għall-manutenzjoni ta’ soqfa u faċċati, eċċ.). Barra minn hekk, il-kuntratt ikopri l-eżekuzzjoni ta’ proġetti ad hoc għal xogħlijiet ta’ għamara u strutturi li joħorġu matul l-eżekuzzjoni tal-kuntratt.
II.1.5)Stima tal-valur totaliValur mingħajr VAT: 950 000.00 EUR
II.1.6)Informazzjoni dwar il-lottijietDan il-kuntratt huwa maqsum f’lottijiet: le
II.2)Deskrizzjoni
II.2.2)Kodiċi(jiet) addizzjonali tal-VKK50700000 Servizzi ta’ tiswija u manutenzjoni ta’ l-istallazzjonijiet tal-bini
71000000 Servizzi ta' perizja, kostruzzjoni, inġinerija u spezzjoni
45262500 Xogħol fil-ġebel u l-bricks
45262680 Iwweldjar
45442110 Xogħol ta’ żebgħa ta’ bini
45420000 Xogħlijiet ta’ l-istallazzjoni ta’ l-injam u tal-mastrudaxxa
45432000 Xogħol tat-tqegħid u l-kisi ta’ l-art, tal-kisi tal-ħitan u tat-twaħħil tal-karti mal-ħitan
II.2.4)Deskrizzjoni tal-akkwist:
NL-Petten: Kuntratti ġenerali għall-manutenzjoni, għall-irfinar, u għax-xogħlijiet strutturali fil-binjiet immaniġġjati u/jew użat mill-JRC Petten u madwarhom.