II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Starachowice w roku 2022. Postępowanie 5.
Referenznummer der Bekanntmachung: ZG.270.1.2.2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
II.1.4)Kurze Beschreibung:
2) Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje sumaryczne ilości prac z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz gospodarki szkółkarskiej i nasiennictwa wynikające z Załącznika nr 3 do SWZ,
3) Zakresy rzeczowe zestawione w załącznikach nr 3.1. - 3.3. oraz 3.5 mają charakter szacunkowy.
4) Standardy jakościowe odnoszące się do wszystkich istotnych cech przedmiotu zamówienia, określa Decyzja nr 19 Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych z dnia 17 marca 2021 r. w sprawie wprowadzenia do stosowania „Opisu standardu technologii wykonawstwa prac leśnych" w jednostkach organizacyjnych Lasów Państwowych. Określony z tej decyzji szczegółowy opis standardu technologii wykonywania poszczególnych prac leśnych (czynności) wchodzących w skład przedmiotu zamówienia stanowił podstawę określenia wymagań jakościowych odnoszących się do elementów składających się na przedmiot zamówienia zawartych w Załączniku nr 4 do SWZ
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Pakiet I ogólny: Usługi z zakresu gospodarki leśnej, w szczególności prace związane z pozyskaniem i zrywką drewna oraz hodowlą, ochroną lasu i ochroną p.poż. realizowane w leśnictwach: Zawały, Myszki.
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)77211500 Baumpflege
77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft
77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft
77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
77211600 Aussaat von Baumsamen
75251120 Waldbrandbekämpfung
77211100 Holzfällung
77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen
77231600 Aufforstung
77210000 Holzgewinnung
77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung
77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald
77211400 Fällen von Bäumen
77211300 Rodung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
1) Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2021 r. poz. 1275 z późn. zm. – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Starachowice w roku 2022.
2) Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje sumaryczne ilości prac z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz gospodarki szkółkarskiej i nasiennictwa wynikające z Załącznika nr 3 do SWZ
4) Standardy jakościowe odnoszące się do wszystkich istotnych cech przedmiotu zamówienia, określa Decyzja nr 19 Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych z dnia 17 marca 2021 r. w sprawie wprowadzenia do stosowania „Opisu standardu technologii wykonawstwa prac leśnych" w jednostkach organizacyjnych Lasów Państwowych. Określony z tej decyzji szczegółowy opis standardu technologii wykonywania poszczególnych prac leśnych (czynności) wchodzących w skład przedmiotu zamówienia stanowił podstawę określenia wymagań jakościowych odnoszących się do elementów składających się na przedmiot zamówienia zawartych w Załączniku nr 4 do SWZ (Opisu standardu technologii wykonawstwa prac leśnych).
5) Opisy kodów czynności opisujących poszczególne prace leśne (czynności) wchodzące w skład przedmiotu zamówienia zostały opisane w Załączniku nr 4 do SWZ.
6) Opis zasad procedury dokonywania odbiorów prac leśnych został zawarty w Załączniku nr 4 do SWZ.
Pakiet II ogólny: sługi z zakresu gospodarki leśnej, w szczególności prace związane z pozyskaniem i zrywką drewna oraz hodowlą, ochroną lasu i ochroną p.poż. realizowane w leśnictwach: [...]
Los-Nr.: 2
CD nazwy części zamówienia [...] Kutery, Klepacze, prace z zakresu gospodarki szkółkarskiej realizowane na terenie Gospodarstwa Szkółkarskiego Kutery oraz prace z zakresu nasiennictwa realizowane na terenie Nadleśnictwa Starachowice.
1) Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2021 r. poz. 1275 z późn. zm. – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz gospodarki szkółkarskiej i nasiennictwa, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Starachowice w roku 2022.
Usługi z zakresu gospodarki leśnej, w szczególności prace związane z pozyskaniem i zrywką drewna oraz hodowlą, ochroną lasu i ochroną p.poż. realizowane w leśnictwach: Lubienia, Michałów, Lipie.
Los-Nr.: 3
Usługi z zakresu gospodarki leśnej, w szczególności prace związane z pozyskaniem i zrywką drewna oraz hodowlą, ochroną lasu i ochroną p.poż. realizowane w leśnictwach: Bugaj, Gadka, Majówka.
Los-Nr.: 4
Mechaniczne przygotowanie gleby na terenie Nadleśnictwa Starachowice.
Los-Nr.: 5
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
1) Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2021 r. poz. 1275 z późn. zm. – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu przygotowania gleby, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Starachowice w roku 2022.
2) Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje sumaryczne ilości prac z zakresu przygotowania gleby wynikające z Załącznika nr 3 do SWZ