Árubeszerzések - 143766-2021
Magyarország-Debrecen: Orvosi felszerelések
2021/S 057-143766
Tájékoztató az eljárás eredményéről
A közbeszerzési eljárás eredménye
Árubeszerzés
Jogalap:
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
DEK-971 – Lélegeztető és ultrahang készülékek
Hivatkozási szám: EKR001240092020
II.1.2)Fő CPV-kód
33100000 Orvosi felszerelések
II.1.4)Rövid meghatározás:
Adásvételi szerződés orvostechnikai eszközök beszerzésére a Debreceni Egyetem Klinikai Központ egységei részére.
1. rész: Lélegeztető készülékek, 4 db
2. rész: Ultrahang készülékek, 2 db
3. rész: Hordozható ultrahang készülék, 1 db
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: igen
II.2)Meghatározás
II.2.1)Elnevezés:
Lélegeztető Készülékek – 1.
Rész száma: 1
II.2.2)További CPV-kód(ok)
33157000 Gázterápiás és lélegeztetőkészülékek
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
Adásvételi szerződés 4 db lélegeztető készülék beszerzésére a Debreceni Egyetem Klinikai Központ, Kardiológiai és Szívsebészeti Klinika részére
1 db magas tudású lélegeztetőgép, ideg impulzus által szabályozott asszisztált lélegeztetési lehetőséget biztosító modullal
Műszaki követelmények:
— Felnőtt és gyermek/csecsemő/ lélegeztetésére szolgáló, gurulóállványon elhelyezett, amely alkalmas a páciens intubált és nem invazív lélegeztetésére,
— Oxigén és sűrített levegő kórházi gázhálózati csatlakozással rendelkezzen, a levegőellátás biztosítása nem a beteg kórtermi környezeti levegőből történik,
— Hálózati és akkumulátoros üzemmódú.
3 db közepes tudású lélegeztetőgép, ideg impulzus által szabályozott asszisztált lélegeztetési képességre alkalmas bővíthetőséggel
Az eszközökre vonatkozó további műszaki követelményeket a közbeszerzési dokumentumok részét képező műszaki leírás tartalmazza.
Nyertes ajánlattevő köteles a teljesítés helyén belül Ajánlatkérő által meghatározott helyen átadni az árut, illetve nyertes ajánlattevő köteles a helyszíni üzembe helyezési és szerelési feladatok ellátására. A 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bek. alapján, amennyiben a dokumentáció (közbeszerzési műszaki leírás) meghatározott szabványra, műszaki engedélyre, műszaki előírásokra, műszaki ajánlásra, illetve gyártmányra, eredetű vagy típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, szabadalomra vagy védjegyre hivatkozik, úgy a megnevezés csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, és a megnevezés mellett a „vagy azzal egyenértékű” kifejezést is érteni kell, mely alapján az ajánlatkérő köteles elfogadni az egyenértékű vagy a dokumentációban rögzítetteknél jobb megoldást is. Ajánlattevő – amennyiben a hivatkozással érintett műszaki tartalom helyett egyenértékű eszközt, megoldást stb. kíván megajánlani ajánlatában – a szakmai ajánlatában köteles benyújtani az egyenértékűség alátámasztására szolgáló dokumentumo(ka)t. Ajánlatkérő felhívja az ajánlattevők figyelmét, hogy az egyenértékűség alátámasztására szolgáló dokumentum lehet különösen (de nem kizárólagosan) a gyártótól származó műszaki dokumentáció vagy valamely független, szakmailag elismert szervezet minősítése.
Ultrahang Készülékek – 2.
Rész száma: 2
33112200 Ultrahangkészülék
Adásvételi szerződés 2 db ultrahang készülék beszerzésére a Debreceni Egyetem Klinikai Központ, Gyermekgyógyászati Klinika részére.
— LED háttérvilágítás
— Color monitor
— S-Flow technológia
— Quick Scan önbeállító program
Hordozható Ultranghang Készülékek – 3.
Rész száma: 3
Adásvételi szerződés 1 db hordozható ultrahang készülék beszerzésére a Debreceni Egyetem Klinikai Központ, Neurológiai Klinika részére.
— Hordozható kivitel
— Beépített, villogásmentes LCD monitor
— Egygombos képoptimalizálás
— Aktuális élőkép teljes képernyő méretre történő nagyítása egy gomb megnyomásával
— Levehető vizsgálófej tartó
Az eszközre vonatkozó további műszaki követelményeket a közbeszerzési dokumentumok részét képező műszaki leírás tartalmazza.