Anunț de atribuire a contractului
Rezultatele procedurii de achiziţie
Temei juridic:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Obiectul achiziţiei
II.1.1)Titlu:
ACORD CADRU DE FURNIZARE REACTIVI DE LABORATOR
Număr de referinţă: 4278728_2019_PAAPD 1042800
II.1.2)Cod CPV principal33696500 Reactivi de laborator
II.1.4)Descriere succintă:
ACORD CADRU DE FURNIZARE REACTIVI PENTRU UROLOGIE LOT 1-3 CONFORM CAIET DE SARCINI.
NOTA : 1.Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor /candidaturilor este de 21 zile .
2.Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare /informatiilor suplimentare care au fost adresate in termenul prevazut in anuntul de participare , in a 10 zi inainte de termenul limita de depunere a ofertelor /candidaturilor.Autoritatea contractanta nu este obligata sa raspunda solicitarilor de clarificari/informatiilor suplimentare care nu au fost adresate in termenul stabilit la pct , invocat mai sus
II.1.6)Informații privind loturileContractul este împărțit în loturi: da
II.2)Descriere
II.2.1)Titlu:
PACHET REACTIVI PENTRU ANALIZORUL AUTOMAT COAGULARE STA-R EVOLUTION SI STA COMPACT COMPATIBILI 100% SAU ECHIVALENT
Lot nr.: 2
II.2.2)Cod(uri) CPV suplimentar(e)33696500 Reactivi de laborator
II.2.4)Descrierea achiziţiei publice:
CANT MIN/MAX CTR CONFORM CS , CANT MIN/MAX AC CONFORM CS , VAL MIN/MAX CTR 82481/726166LEI , VAL MIN/MAX 726166/2904664 LEI
PACHET REACTIVI PENTRU APARATUL SYSMEX XN 3000 RET , BF &XN 1000 DIFF PURE COMPATIBIL 100%SAU ECHIVALENT
Lot nr.: 3
CANT MIN/MAX CTR CONFORM CS , CANT MIN/MAX AC CONFORM CS , VAL MIN/MAX CTR 87514.65/922273.80 LEI , VAL MIN/MAX AC 922273,80/3689095.20 LEI
PACHET REACTIVI PENTRU APARAT MICRONAUT COMPATIBILI 100% SAU ECHIVALENT
Lot nr.: 1
CANT MIN/MAX AC CONFORM CS , CANT MIN/MAX AC CONFORM CS , VAL MIN/MAX CTR 17034,64/109.983,76 LEI , VAL MIN /MAX AC 109.983,76/439.935,04 LEI