Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка и монтаж на офис мебели и столове за нуждите на Държавна агенция „Електронно управление“ (ДАЕУ)
II.1.2)Основен CPV код39100000 Мебелировка
II.1.4)Кратко описание:
Доставка и монтаж на офис мебели и столове за нуждите на Държавна агенция „Електронно управление“ (ДАЕУ), както следва:
1. [ОМБ 6] Бюро, плот ПДЧ мин. 25 мм, корпус ПДЧ мин. 18 мм, стъпки за предпазване от надраскване на подовите настилки; размери: 120/70/75 см ± 10 % — 10 броя
2. [ОМБ39] Контейнер за бюро с 3 чекмеджета, със заключване, на колела, ПДЧ мин. 18 мм; размери: 45/45/55 см ± 10 % — 15 броя
3. [ОМБ72] Стол за офис, тапицерия текстил, с амортисьор, подлакътници, регулираща облегалка, колела; товароносимост: до 120 кг — 30 броя
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове39100000 Мебелировка
II.2.4)Описание на обществената поръчка: