Paziņojums par līgumu – sabiedriskie pakalpojumi
Juridiskais pamats:
Direktīva 2014/25/ES
I iedaļa: Līgumslēdzējs
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Dispečeru vadības un datu centra "Jāņciems" izbūve un ražošanas bāzes teritorijas un ēku kompleksa pārbūve
Atsauces numurs: AST 2022/130-ES
II.1.2)Galvenās CPV kods45213100 Saimnieciskas nozīmes ēku celtniecības darbi
II.1.4)Īss apraksts:
Projekta "Dispečeru vadības un datu centra "Jāņciems" izbūve un ražošanas bāzes teritorijas un ēku kompleksa pārbūve" ietvaros paredzēts veikt AS "Augstsprieguma tīkls" administratīvo ēku kompleksa un ražošanas bāzes pārbūvi Dārzciema ielā 86, Rīgā atbilstoši izstrādātiem būvprojektiem.
II.1.5)Paredzamā kopējā vērtībaVērtība bez PVN: 25 200 000.00 EUR
II.1.6)Informācija par daļāmLīgums ir sadalīts daļās: nē
II.2)Apraksts
II.2.2)Papildu CPV kods(-i)45213100 Saimnieciskas nozīmes ēku celtniecības darbi
II.2.4)Iepirkuma apraksts:
Projekta "Dispečeru vadības un datu centra "Jāņciems" izbūve un ražošanas bāzes teritorijas un ēku kompleksa pārbūve" ietvaros paredzēts veikt AS "Augstsprieguma tīkls" administratīvo ēku kompleksa un ražošanas bāzes pārbūvi Dārzciema ielā 86, Rīgā atbilstoši izstrādātiem būvprojektiem. Darbus paredzēts veikt trīs etapos.