Priecājamies paziņot, ka TED portāla jaunā versija tiks publicēta 2024. gada 29. janvārī! (Šis datums ir orientējošs un tiks apstiprināts vēlāk.) Vēlaties uzzināt vairāk par jaunajām funkcijām, uzlabojumiem un to, kas mainīsies lietotājiem? Izlasiet mūs rakstu, kur pastāstīts par galvenajām izmaiņām un jaunām funkcijām.
Šobrīd dažas tehniskas kļūdas ietekmē to, kā tiek rādīti e-veidlapu paziņojumi. Mēs cenšamies novērst šo problēmu. Kamēr tā vēl nav novērsta, plašāku informāciju un norādījumus atradīsiet mūsu īpaši izveidotajā tīmekļlapā.
Aicinām TED datu atkalizmantotājus reģistrēties mūsu 4. semināram, kas notiks 2023. gada 14. decembrī
Būvdarbi - 144580-2023
Latvija-Tukums: Celtniecības darbi
2023/S 050-144580
Labojums
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Ēkas pārbūve Deinstitucionalizācijas plāna īstenošanas vajadzībām Melnezera ielā 1, Tukumā, Tukuma novadā
Atsauces numurs: 107/ERAF
II.1.2)Galvenās CPV kods
45000000 Celtniecības darbi
II.1.4)Īss apraksts:
Ēkas pārbūve Deinstitucionalizācijas plāna īstenošanas vajadzībām Melnezera ielā 1, Tukumā, Tukuma novadā saskaņā ar Tehnisko specifikāciju
VI iedaļa: Papildinformācija