II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Grupu mājas (dzīvokļa) pakalpojuma personām ar garīga rakstura traucējumiem nodrošināšana 2022.-2025.gadam
Numéro de référence: RD LD 2022/8
II.1.2)Code CPV principal85311000 Services d'action sociale avec hébergement
II.1.4)Description succincte:
Publisko iepirkumu likuma 2.pielikuma minētais sociālais pakalpojums – grupu mājas (dzīvokļa) pakalpojums personām ar garīga rakstura traucējumiem saskaņā ar spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem, tehnisko specifikāciju un Līguma nosacījumiem.
II.1.5)Valeur totale estiméeValeur hors TVA: 3 026 313.00 EUR
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: oui
Il est possible de soumettre des offres pour nombre maximal de lots: 8
Nombre maximal de lots pouvant être attribués à un soumissionnaire: 8
II.2)Description
II.2.1)Intitulé:
Grupu mājas (dzīvokļa) pakalpojuma personām ar garīga rakstura traucējumiem sniegšana un bērna aprūpes atbalsta pakalpojuma sniegšana grupu mājas (dzīvokļa) klientiem, Dzērvju ielā 1, Rīgā
Lot nº: 1
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)85311000 Services d'action sociale avec hébergement
II.2.4)Description des prestations:
Grupu mājas (dzīvokļa) pakalpojuma personām ar smagiem garīga rakstura traucējumiem sniegšana, Slimnīcas ielā 2, Rīgā
Lot nº: 2
Grupu mājas (dzīvokļa) pakalpojuma personām ar garīga rakstura traucējumiem sniegšana, Platā ielā, 9, Rīgā
Lot nº: 3
Grupu mājas (dzīvokļa) pakalpojuma personām ar smagiem garīga rakstura traucējumiem sniegšana, Putnu iela 6, Rīgā
Lot nº: 4
Grupu mājas (dzīvokļa) pakalpojuma personām ar vidēji smagiem un smagiem garīga rakstura traucējumiem sniegšana Maskavas ielā 178, Rīgā
Lot nº: 5
Grupu mājas (dzīvokļa) pakalpojuma personām ar garīga rakstura traucējumiem sniegšana un bērna aprūpes atbalsta pakalpojuma sniegšana grupu mājas (dzīvokļa) klientiem Biešu ielā 6, Rīgā
Lot nº: 6
Grupu mājas (dzīvokļa) pakalpojuma personām ar garīga rakstura traucējumiem sniegšana lauku vidē, Rencēnu pagastā, Burtnieku novadā
Lot nº: 7
Grupu mājas (dzīvokļa) pakalpojuma personām ar garīga rakstura traucējumiem (psihiskām saslimšanām) sniegšana, Imantas 8.līnijā 1 k-3, Rīgā
Lot nº: 8
II iedaļa: Priekšmets
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Atsauces numurs: RD LD 2022/8
II.1.2)Galvenās CPV kods85311000 Sociālā darba pakalpojumi ar izmitināšanas iespējām
II.1.4)Īss apraksts:
II.1.5)Paredzamā kopējā vērtībaVērtība bez PVN: 3 026 313.00 EUR
II.1.6)Informācija par daļāmLīgums ir sadalīts daļās: jā
Piedāvājumus var iesniegt par maksimālais daļu skaits: 8
Maksimālais daļu skaits, ko varētu piešķirt vienam pretendentam: 8
II.2)Apraksts
II.2.1)Nosaukums:
Daļas numurs: 1
II.2.2)Papildu CPV kods(-i)85311000 Sociālā darba pakalpojumi ar izmitināšanas iespējām
II.2.4)Iepirkuma apraksts:
Daļas numurs: 2
Daļas numurs: 3
Daļas numurs: 4
Daļas numurs: 5
Daļas numurs: 6
Daļas numurs: 7
Daļas numurs: 8