Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Opvang van statushouders in een hotel- of opvangaccommodatie
Referenznummer der Bekanntmachung: dCI-000351
II.1.2)CPV-Code Hauptteil85311000 Dienstleistungen im Sozialwesen in Verbindung mit Heimen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
De gemeente Bergen op Zoom is voornemens de opvang van statushouders in een opvang/hotelaccommodatie (hierna: accommodatie) aan te besteden middels een procedure voor sociale en andere specifieke diensten conform de Aanbestedingswet 2012.
De initiële contractperiode loopt van 1 maart 2023 tot en met 30 juni 2023. De optie tot verlenging bedraagt 4 x 6 maanden.
De gemeente wenst een overeenkomst te sluiten met één dienstverlener voor het verzorgen van de in de vooraankondiging benoemde diensten met betrekking tot de opvang van statushouders in een accommodatie.
De volledige omschrijving van de opdracht, een overzicht van de eisen en voorwaarden gebonden aan de opdracht en opties tot wijzigen leest u in de vooraankondiging.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)55110000 Hotel-Übernachtungen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
De gemeente Bergen op Zoom heeft de opvang van statushouders in een opvang/ hotelaccommodatie middels een procedure voor sociale en andere specifieke diensten conform de Aanbestedingswet 2012 aanbesteed.
De looptijd is van 1 maart 2023 tot en met 30 juni 2023. De opties tot verlenging bedragen 4 x 6 maanden.
De volledige vooraankondiging, met de omschrijving van de opdracht, een overzicht van de eisen en voorwaarden gebonden aan de opdracht, treft u in Negometrix in PDF aan.