II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa elementów do produkcji szyn kolejek dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 295-23.
Referenznummer der Bekanntmachung: 702200206
II.1.2)CPV-Code Hauptteil43600000 Teile für Bergbaumaschinen, Maschinen für die Steingewinnung und Baumaschinen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Dostawa elementów do produkcji szyn kolejek dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)43600000 Teile für Bergbaumaschinen, Maschinen für die Steingewinnung und Baumaschinen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
1.1. UCHO PRZYŁĄCZENIOWE 85 ZRP.190.02.01 KOLEJKA PODWIESZANA TRASA JEZDNA-ZRP-85/50 - 3 000 szt. 1.2 KOSTKA PRZYŁĄCZENIOWA 85 ZRP.190.02.02 KOLEJKA PODWIESZANA TRASA JEZDNA-ZRP-85/50 - 3 000 szt.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 2
2.1 UCHO PRZYŁĄCZENIOWE 130 ZRP.190.03.01 KOLEJKA PODWIESZANA TRASA-130/50KN - 41 000 szt. 2.2. KOSTKA PRZYŁĄCZENIOWA 130 ZRP.190.03.02 KOLEJKA PODWIESZANA TRASA-130/50KN - 41 000 szt.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 3
NAKŁADKA PRZYŁĄCZENIOWA ZRP.190.05 KOLEJKA PODWIESZANA TRASA-130/50KN 85/50KN 63/50KN - 56 000 szt.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 4
4.1 KOŁNIERZ PRZYŁĄCZENIOWY ZRP.190.04 KOLEJKA PODWIESZANA TRASA-130/50KN 85/50KN 63/50KN - 18 000 szt. 4.2 ŁĄCZNIK PRZYŁĄCZENIOWY WIERCONY ZRP.190.07 KOLEJKA PODWIESZANA TRASA-130/50KN 85/50KN 63/50KN - 10 000 szt.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 5
UCHWYT NAPĘDU LINOWEGO ZRP.017.00.16 KOLEJKA PODWIESZANA TRASA-130/50KN - 12 000 szt.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 6
6.1 SZAKLA BEZ SWORZNIA ZRP.190.08.01 KOLEJKA PODWIESZANA TRASA-130/50KN 85/50KN 63/50KN - 3 450 szt. 6.2 SWORZEŃ SZAKLI Q 28 ZRP.190.08.02 KOLEJKA PODWIESZANA TRASA-130/50KN 85/50KN 63/50KN - 6 550 szt. 6.3 SZAKLA KPL (ZAWLECZKA+PODKŁADKA+SWORZEŃ) ZRP.190.08.W1 KOLEJKA PODWIESZANA TRASA-130/50KN 85/50KN 63/50KN - 37 600 szt.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 7
7.1 SZAKLA KPL (NAKRĘTKA+PODKŁADKA+SWORZEŃ) ZRP.190.08.W2 KOLEJKA PODWIESZANA TRASA-130/50KN 85/50KN 63/50KN - 1 000 szt. 7.2 SZAKLA KPL (ZAWLECZKA+NAKRĘTKA KORONOWA+PODKŁADKA+SWORZEŃ) ZRP.190.08.W3
KOLEJKA PODWIESZANA TRASA-130/50KN 85/50KN 63/50KN - 1 000 szt.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 8
SWORZEŃ Q 28 ZRP.190.08.03 KOLEJKA PODWIESZANA TRASA-130/50KN 85/50KN 63/50KN - 1 400 szt.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 9
9.1 SZAKLA KPL (ŚRUBA SPECJALNA + NAKRĘTKA) W42.53/D2 KOLEJKA PODWIESZANA W-85 - 600 szt. 9.2 ŚRUBA SPECJALNA M27X120 Z NAKRĘTKĄ W42.53/SR2 KOLEJKA PODWIESZANA W-85 - 900 szt.