2. Wykonawca przystępując do postępowania o udzielenie niniejszego zamówienia publicznego, tj. bezpłatnie rejestrując się lub logując, w przypadku posiadania konta w platformie e-Zamawiający, akceptuje warunki korzystania z platformy, określone w regulaminie zamieszczonym na stronie internetowej (https://aquanet.ezamawiajacy.pl) oraz uznaje go za wiążący.
5. Kompletna oferta musi zawierać:
a) Formularz Oferty (odpowiednio dla Pakietu/ów, na który/e Wykonawca złoży ofertę/y, załączniki nr 1a – 1h do SWZ), sporządzony pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej,
b) Załącznik A do Formularza Oferty (odpowiednio dla każdego Pakietu/ów, na który/e Wykonawca złoży ofertę/y), sporządzony pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej,
c) JEDZ jako własne oświadczenie Wykonawcy sporządzony pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej,
d) JEDZ dla każdego z wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, w przypadku wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia,
e) odpis lub informacja z Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej lub innego właściwego rejestru w celu potwierdzenia, że osoba działająca w imieniu Wykonawcy, jest umocowana do jego reprezentowania. Wykonawca nie jest zobowiązany do złożenia dokumentów, o których mowa w zdaniu poprzednim, jeżeli Zamawiający może je uzyskać za pomocą bezpłatnych i ogólnodostępnych baz danych, o ile Wykonawca dostarczy dane umożliwiające dostęp do tych dokumentów,
f) pełnomocnictwo lub inny dokument potwierdzający umocowanie do reprezentowania Wykonawcy, osoby działającej w imieniu wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, jeżeli w imieniu Wykonawcy, Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia - działa osoba, której umocowanie do jego reprezentowania nie wynika z dokumentów, o których mowa w pkt 13.4. lit e) SWZ, sporządzone w sposób określonych 9.13.-9.21 SWZ,
g) oświadczenie, o którym mowa w art. 117 ust. 4 PZP – z którego wynika, które usługi wykonają poszczególni Wykonawcy, w przypadku wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia (Zamawiający zaleca złożenie tego oświadczenia w treści Formularza Oferty stanowiącego, odpowiedni dla każdego z Pakietów załącznik nr 1a-1h do SWZ),
h) jeżeli dotyczy – oświadczenie, że wybór oferty będzie prowadził do powstania u Zamawiającego obowiązku podatkowego zgodnie z ustawa z dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług, wraz z podaniem (zgodnie z art. 225 ust. 2 PZP) informacji wskazanych w pkt. 15.6. SWZ – sporządzone pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej,
i) wadium w oryginale w postaci elektronicznej, opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym osób upoważnionych do jego wystawienia (tylko, gdy Wykonawca wnosi wadium w formie niepieniężnej).