Изменение на поръчка/концесия през нейния срок на изпълнение
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган/възложител
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Услуги по почистване, щадящи околната среда, на сгради на Министерството на външните работи
II.1.2)Основен CPV код90911200 Услуги по почистване на сгради, без жилищните
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:
Услуги по почистване, щадящи околната среда, за нуждите на Министерство на външните работи.
II.2.4)Описание на обществената поръчка към момента на сключване на договора:
Изпълнителят се задължава да предоставя услугите в съответствие с техническата спецификация, техническото предложение и ценово предложение на изпълнителя.