Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Събиране, потвърждаване и разпространяване на статистически данни от държави от разширяването и държави по Европейската политика за съседство.
Референтен номер: ESTAT/A/2016/011.
II.1.2)Основен CPV код79330000 Статистически услуги
II.1.4)Кратко описание:
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: да
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:
Събиране на данни и разпространяване на статистически данни от държави от разширяването и държави по Европейската политика за съседство
Обособена позиция №: 1
II.2.2)Допълнителни CPV кодове79330000 Статистически услуги
II.2.4)Описание на обществената поръчка: II.2.5)Критерии за възлаганеКритерий за качество - Име: Технически подход и методология / Тежест: 30
Критерий за качество - Име: Работен план и график – общо планиране / Тежест: 15
Критерий за качество - Име: Организация на управлението – организиране на работата и ресурсите / Тежест: 20
Критерий за качество - Име: Организация на качеството – мерки за контрол на качеството / Тежест: 35
Критерий, свързан с разходи - Име: Качество / Тежест: 70
Критерий, свързан с разходи - Име: Цена / Тежест: 30
Осигуряване на статистически услуги за паритети на покупателната способност (ППС) за Грузия и Украйна
Обособена позиция №: 2
II.2.4)Описание на обществената поръчка: II.2.5)Критерии за възлаганеКритерий за качество - Име: Технически подход и методология / Тежест: 50
Критерий за качество - Име: Организация на управлението – организиране на работата и ресурсите / Тежест: 25
Критерий за качество - Име: Организация на качеството – мерки за контрол на качеството / Тежест: 10
Results of the procurement procedure
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Collection, validation and dissemination of statistical data from enlargement and ENP countries.
Reference number: ESTAT/A/2016/011.
II.1.2)Main CPV code79330000 Statistical services
II.1.4)Short description:
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
II.2)Description
II.2.1)Title:
Data collection and dissemination of statistical data from enlargement and ENP countries
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)79330000 Statistical services
II.2.4)Description of the procurement: II.2.5)Award criteriaQuality criterion - Name: Technical approach and methodology / Weighting: 30
Quality criterion - Name: Work plan and timetable — overall planning / Weighting: 15
Quality criterion - Name: Management arrangements — organisation of the work and resources / Weighting: 20
Quality criterion - Name: Quality arrangements — quality control measure / Weighting: 35
Cost criterion - Name: Quality / Weighting: 70
Cost criterion - Name: Price / Weighting: 30
Provision of statistical services for purchasing power parities (PPPs) for Georgia and Ukraine
Lot No: 2
II.2.4)Description of the procurement: II.2.5)Award criteriaQuality criterion - Name: Technical approach and methodology / Weighting: 50
Quality criterion - Name: Management arrangements — organisation of the work and resources / Weighting: 25
Quality criterion - Name: Quality arrangements — quality control measure / Weighting: 10