Lieferungen - 145031-2023
Rumänien-București: Antineoplastische und immunmodulierende Mittel
2023/S 050-145031
Berichtigung
Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Lieferauftrag
(Supplement zum Amtsblatt der Europäischen Union, 2023/S 025-073870)
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Licitatie medicamente oncologice 23 loturi
Referenznummer der Bekanntmachung: x
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
33652000 Antineoplastische und immunmodulierende Mittel
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Furnizare de medicamente simptomatice, 23 loturi. Descriere si cantitati in caietul de sarcini, deoarece acest camp nu permite inserarea tuturor informatiilor.
Termenul limita pana la care operatorii economici pot solicita clarificari sau informatii suplimentare in legatura cu documentatia de atribuire este de 18 zile inainte de data limita de depunere a ofertelor. Autoritarea contractanta va raspunde, in mod clar si complet, tuturor solicitarilor de clarificari/informatiilor suplimentare in a 11-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor.