Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia – zamówienia sektorowe
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/25/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
„Dostawa noży kombajnowych do organów urabiających dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2019 roku w ramach składów konsygnacyjnych - nr grupy 295-9”.
Numer referencyjny: 701801849-1
II.1.2)Główny kod CPV43611200 Końcówki wierteł przemysłowych
II.1.4)Krótki opis:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. 2004 Nr 19 poz. 177 tj. Dz.U. 2018 poz. 1986) oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze.
W postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami, w szczególności składanie ofert, JEDZ oraz dokumentów i oświadczeń, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Oferty wraz z załącznikami oraz JEDZ, pod rygorem nieważności, sporządza się w postaci elektronicznej i opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym.
Zamówienie obejmuje dostawę noży kombajnowych do organów urabiających dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2019 r. w ramach składów konsygnacyjnych – nr grupy 295-9.
Przedmiot zamówienia podzielono na 19 części zamówienia (zadań), w których szacunkowa ilość dostaw wynosi ogółem 140 100 szt. noży kombajnowych do organów urabiających.
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV43611200 Końcówki wierteł przemysłowych
II.2.4)Opis zamówienia:
NÓŻ OBROTOWY 2XSTOPNIOWY Ø18 170/69/52/38/30 Z NAKRĘTKĄ KORONOWĄ M24 PODKŁADKĄ SPRĘŻYSTĄ ZAWLECZKĄ 900 szt.
Część nr: 2
NÓŻ OBROTOWY 1XSTOPNIOWY Ø22 140/65/65/30/ZH TWARDOŚĆ CZĘŚCI ROBOCZEJ >=54HRC WARSTWA O GRUBOŚCI >=1MM NA DŁUGOŚCI >=30MM - 6 000 szt.
Część nr: 3
NÓŻ OBROTOWY 1XSTOPNIOWY Ø 22 147/70/58/38/PR TWARDOŚĆ CZĘŚCI ROBOCZEJ >=54HRC WARSTWA O GRUBOŚCI >=1MM NA DŁUGOŚCI >=30MM - 1 500 szt.
Część nr: 4
NÓŻ OBROTOWY 1XSTOPNIOWY Ø 22 186/92/59/38/PR TWARDOŚĆ CZĘŚCI ROBOCZEJ >=54HRC WARSTWA O GRUBOŚCI >=1MM NA DŁUGOŚCI >=30MM - 6 000 szt.
Część nr: 5
NÓŻ OBROTOWY 1XSTOPNIOWY Ø 22 186/92/59/38/PR - 1 500 szt.
Część nr: 6
NÓŻ OBROTOWY 1XSTOPNIOWY Ø 22 189/92/59/38 - 1 200 szt.
Część nr: 7
NÓŻ OBROTOWY 1XSTOPNIOWY Ø22 189/92/59/38 TWARDOŚĆ CZĘŚCI ROBOCZEJ >=54HRC WARSTWA O GRUBOŚCI >=1MM NA DŁUGOŚCI >=30MM - 11 500 szt.
„Dostawa noży kombajnowych do organów urabiających dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2019 w ramach składów konsygnacyjnych - nr grupy 295-9”.
Część nr: 8
NÓŻ OBROTOWY 1XSTOPNIOWY Ø22 195/102/55/35/PC TWARDOŚĆ CZĘŚCI ROBOCZEJ >=54HRC WARSTWA O GRUBOŚCI >=1MM NA DŁUGOŚCI >=30MM - 1 900 szt.
Część nr: 9
NÓŻ OBROTOWY 2XSTOPNIOWY Ø22 140/65/65/38/30 - 8 000 szt.
Część nr: 10
NÓŻ OBROTOWY 2XSTOPNIOWY Ø 22 140/65/65/38/30/ZH TWARDOŚĆ CZĘŚCI ROBOCZEJ>=54HRC WARSTWA O GRUBOŚCI >=1MM NA DŁUGOŚCI >=30MM - 6 000 szt.
Część nr: 11
NÓŻ OBROTOWY 2XSTOPNIOWY Ø22 150/75/65/38/30/ZH TWARDOŚĆ CZĘŚCI ROBOCZEJ >=54HRC WARSTWA O GRUBOŚCI >=1MM NA DŁUGOŚCI >=30MM - 1 000 szt.
Część nr: 12
NÓŻ OBROTOWY 2XSTOPNIOWY Ø22 165/90/60/38/30 - 18 100 szt.
Część nr: 13
NÓŻ OBROTOWY 2XSTOPNIOWY Ø22 165/90/65/38/30 TWARDOŚĆ CZĘŚCI ROBOCZEJ >=54HRC WARSTWA O GRUBOŚCI >=1MM NA DŁUGOŚCI >=30MM - 6 500 szt.
Część nr: 14
NÓŻ OBROTOWY 1XSTOPNIOWY Ø 25 175/82/60/35/PC TWARDOŚĆ CZĘŚCI ROBOCZEJ >=54HRC WARSTWA O GRUBOŚCI >=1MM NA DŁUGOŚCI >=30MM - 8 000 szt.
Część nr: 15
NÓŻ OBROTOWY 1XSTOPNIOWY Ø 25 195/102/60/35/PC TWARDOŚĆ CZĘŚCI ROBOCZEJ >=54HRC WARSTWA O GRUBOŚCI >=1MM NA DŁUGOŚCI >=30MM - 1 000 szt.
Część nr: 16
NÓŻ OBROTOWY 2XSTOPNIOWY Ø25 140/65/65/38/30/ZH TWARDOŚĆ CZĘŚCI ROBOCZEJ >=54HRC WARSTWA O GRUBOŚCI >=1MM NA DŁUGOŚCI >=30MM - 12 000 szt.
Część nr: 17
NÓŻ OBROTOWY 2XSTOPNIOWY Ø25 140/65/65/38/30/PS TWARDOŚĆ CZĘŚCI ROBOCZEJ >=54HRC WARSTWA O GRUBOŚCI >=1MM NA DŁUGOŚCI >=30MM - 23 000 szt.
Część nr: 18
NÓŻ OBROTOWY 2XSTOPNIOWY Ø25 140/66/65/38/30 - 12 000 szt.
Część nr: 19
NÓŻ OBROTOWY 2XSTOPNIOWY Ø25 165/90/65/38/30/ZH TWARDOŚĆ CZĘŚCI ROBOCZEJ >=54HRC WARSTWA O GRUBOŚCI >=1MM NA DŁUGOŚCI >=30MM - 14 000 szt.