Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Építési beruházás - 14549-2017
Magyarország-Budapest: Közút építése
2017/S 010-014549
Tájékoztató az eljárás eredményéről
A közbeszerzési eljárás eredménye
Építési beruházás
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Vállalkozási szerződés az M44 gyorsforgalmi út Tiszakürt-Kondoros közötti szakasz (PST: A044.01) kivitelezése tárgyában.
II.1.2)Fő CPV-kód
45233120 Közút építése
II.1.4)Rövid meghatározás:
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: igen
II.2)Meghatározás
II.2.1)Elnevezés:
Vállalkozási szerződés az M44 gyorsforgalmi út Tiszakürt-Kondoros közötti szakasz (PST: A044.01) kivitelezése tárgyában
Rész száma: 1
II.2.2)További CPV-kód(ok)
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
I. rész: M44 gyorsforgalmi út Tiszakürt-Kondoros 38+900 – 59+400 km szelvények közötti szakaszának (I. szakasz), 20,5 km hosszú, 2 x 2 forgalmi sávos gyorsforgalmi út építése.
Az építési beruházás műtárgyakkal, illetve a szükséges közmű építéssel és kiváltással együtt, valamint irányonként egy egyszerű pihenő, közművekkel és magasépítési létesítményekkel valósítandó meg.
Útépítés (2 x 2 forgalmi sávos és elválasztó sávos gyorsforgalmi út) 20,5 km.
Keresztező közutak 4 db.
Keresztező egyéb utak 7 db.
Egyéb utak 21 db.
Különszintű csomópont 1 db.
Hidak (alul- és felüljáró) 22 db.
Pályahíd a Körös folyó felett (legnagyobb szabadnyílás legalább 98 m feletti) 1 db.
Vízfolyások rendezése 5 db.
Közművek 53 db.
Egyszerű pihenő pár 1 db.
Rész száma: 2
II. rész: M44 gyorsforgalmi út Tiszakürt-Kondoros 59+400 – 79+900 km szelvények közötti szakaszának (II. szakasz), 20,5 km hosszú, 2 x 2 forgalmi sávos gyorsforgalmi út építése.
Az építési beruházás műtárgyakkal, illetve a szükséges közmű építéssel és kiváltással együtt, valamint irányonként egy komplex pihenő, közművekkel és magasépítési létesítményekkel valósítandó meg.
Keresztező közutak 3 db.
Keresztező egyéb utak 5 db.
Egyéb utak 36 db.
Hidak (alul- és felüljáró) 11 db.
Pályahíd a Dögös-Kákafoki csatorna felett (legnagyobb szabadnyílás 44 m feletti) 1 db.
Vízfolyások rendezése 13 db.
Közművek: 69 db.
Komplex pihenő pár 1 db.
Rész száma: 3
III. rész: M44 gyorsforgalmi út Tiszakürt-Kondoros 79+900 – 100+333 km szelvények közötti szakaszának (III. szakasz), 20,4 km hosszú, 2 x 2 forgalmi sávos gyorsforgalmi út építése.
Útépítés 79+900 – 100+333 km szelvények között.
Keresztező egyéb utak 4 db.
Egyéb utak 45 db.
Különszintű csomópont 2 db.
3 nyílású pályahíd a Mezőtúr-Orosháza vasútvonal felett (legnagyobb szabadnyílás 43,6 m feletti) 1 db.
Mérnökségi telep 1 db.
Közművek: 39 db.
A tárgyi építési beruházás oszthatatlan szolgáltatásnak minősül.