Notice for changes or additional information
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Nesvady - rozšírenie kanalizácie a ČOV
Reference number: VO_ZsVS_SP_2/2022
II.1.2)Main CPV code45232400 Sewer construction work
II.1.4)Short description:
Predmetom stavebných prác je zhotovenie Diela - rozšírenie splaškovej kanalizácie a jestvujúcej ČOV Nesvady - v
nasledovnom rozsahu:
-výstavba gravitačnej kanalizácie v dĺžke 21 944,80 m z hladkých plnostenných kanalizačných rúr PVC DN300/400 SN8,
-výstavba 5 ks čerpacích staníc (ČS6, ČS7, ČS9, ČS10 a ČS11),
-výstavba 1 003,14 m výtlačných potrubí HDPE DN80/100 PN6,
-realizácia 1 283 ks kanalizačných odbočiek PVC DN150/200 SN8 ukončené revíznou šachtou DN400,
-rozšírenie existujúcej ČOV Nesvady pre projektovanú kapacitu 7500 EO.
Bližšie informácie sú uvedené v súťažných podkladoch, ktoré sú zverejnené v profile.