Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Levering en plaatsing tijdelijke onderwijshuisvesting (noodlokalen) gemeente Lansingerland
Referenznummer der Bekanntmachung: U22.00866
II.1.2)CPV-Code Hauptteil44000000 Baukonstruktionen und Baustoffe; Bauhilfsprodukte (elektrische Apparate ausgenommen)
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Levering incl. plaatsing, verhuur en na afloop van de gebruiksperiodes verwijderen van tijdelijke onderwijshuisvesting (noodlokalen) voor onderwijshuisvesting op 5 locaties met een variërende gebruiksduur
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)45000000 Bauarbeiten
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Levering incl. plaatsing, verhuur en na afloop van de gebruiksperiodes verwijderen van noodlokalen voor onderwijshuisvesting op 5 bestaande locaties en 1 nieuwe locatie met een variërende gebruiksduur.