Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa sprzętu informatycznego i oprogramowania w ramach realizacji projektu nr RPMP.02.01.05-12-0228/18 pn. „Małopolski System Informacji Medycznej (MSIM)” Regionalnego Programu Operacyjnego Wojewód
Referenznummer der Bekanntmachung: 1/PN/22
II.1.2)CPV-Code Hauptteil48820000 Server
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Część 1: Dostawa sprzętu informatycznego i oprogramowania oraz dostawa oprogramowania z nadzorem autorskim w ramach realizacji projektu nr RPMP.02.01.05-12-0228/18 pn. „Małopolski System Informacji M
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)48820000 Server
Część 2: Dostawa oprogramowania z nadzorem autorskim, wsparcie serwisowe bazy danych i obsługa powdrożeniowa w ramach realizacji projektu nr RPMP.02.01.05-12-0228/18 pn. „Małopolski System Informacji
Los-Nr.: 2
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)72610000 Computerunterstützung